Ocena kierowcy - Jeep Liberty

piotr75L, 11 lat temu
Rok produkcji 2006
Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Fantastyczny moment obrotowy i przeniesienie napędu - do tego ten silnik ! :)
Tak sobie wyobrażałem \"prawie\" terenówkę;)dla ludzi niestroniących od pozamiejskich szutrów i lekkiego terenu. Bulwarowym SUVem to on z całą pewnością nie jest, ale nie jest też hardcorowym off-road\'erem. Polecam bo frajdę daję naprawdę wielką !!
Ten silnik jest fantastyczny. Wraz automatyczną skrzynią tworzy doskonały zestaw o bardzo wysokim momencie obrotowym co doskonale sprawdza się w terenie ale i w mieście.
prosta, niezawodna, bez szału - ale taka powinna być w takim aucie
typowy teren i tam pokazuje swój urok ( sztywny napęd 4x4, reduktor, jest wszystko) na asfalcie, zwłaszcza mokrym, możesz się bardzo niemiło zaskoczyć. Spodoba się tym którzy kupują to auto \'świadomie\'
jest OK z wyjątkiem stanowczo za małych lusterek bocznych- konieczne dozbrojenie w dodatkowe do manewrowania tyłem
bez finezji, raczej minimalistycznie ale to zaleta
bez zarzutu
mam 190 cm i muszę się mocno przysunąć do przodu kiedy wiozę pasażerów - adekwatnie do długości auta które jest krótkie. Bagażnik niewielki.
V6 warczy aż miło !! Nie jest cicho ale to jest właśnie to !! Amerykańskie plastiki trzeszczą też jak należy ! ;)))
no w tym punkcie skłamałbym gdybym dał nawet 3 :( 16 litrów Pb95 w mieście i żebyś pękł nie zejdziesz niżej :)
kupiłem to auto jako 5 latka sprowadzonego z USA za ok 40 tysPLN. Samochód w rodzinie jako drugi. Poza bieżącym serwisem i drobnymi naprawami wstępnymi auto sprawuje się doskonale już drugi rok użytkowania.
Brak usterek
elementy zawieszenia, pompa wody