Ocena kierowcy - Jeep Patriot SUV Facelifting

Silnik 2.2 CRD 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Jeep Patriot SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW od 2011 - Oceń swoje auto
Silnik : niskie spalanie
JEEP nie moze miec innej oceny. To stan umysłu. Moj JEPP to 2010, ale juz po lifcie. Silnik tez inny bo 2.1 Mercedesa i 136Km. Wedlug portalu nie istnieje-a jednak. Auto kupilem przypadkiem. Nie wiedzialem ze mozna spelniac marzenia. Auto z polskiego salonu i z niskim przebiegiem. Sprawdza sie swietnie. Wiem ze nastepny to tez bedzie JEEP. Jezdzilem nim w terenie-super frajda, ale za niski przeswit. Poprawia mi samopoczucie, a to najwazniejsze. Zona czuje sie w nim pewnie i tez nie chce innego. Polecam i nie sprzedam :) .
U mnie silnik mercedesa 2.1 w wersji 136KM. Na papierze nie wyglada , ale na drodze wystarczajacy.
Podobne chyba sa w czolgu. Czujesz ze wbijasz bieg-trzeba sie przyzwyczaic. Skrzynia manual 6-cio biegowa. Przelozenia dobrze dobrane.
Przy jezdzie w terenie jest OK, ale i na autostradzie czuje sie dobrze. Brak kołysania na boki
Rocznik 2010 i ogniska korozji na klapie.
Jak w czolgu. Dla mnie to plus. Ogromne lusterka wsteczne robia robote
Wszystko pod reka
Jest OK. Mam grzane siedzenia wiec zima jest ciepelko. Latem klima bardzo sprawna
Jest wystarczajaco.
Balem sie odglosu tego diesla, ale musze przyznac ze dzwiek jest przyjemny. Wiadomo ze to jezdzacy kredens wiec cudow nie ma-ksztalt robi swoje. Autostradowe 140+ jest do wytrzymania.
Spalanie rewelacja-nikt nie chce wierzyc ile ten samochod pali, wiec jazda pelna ekonomia-5,5l, miasto-7l, trasa-6,5, autostrada 140-180km/h (oczywiscie tylko w nimcach)-7-10l. Czesci tanie. Przez dwa lata tylko lozysko kola tyl.
Nic dodac nic ujac
NIC