Oceny Jeep Patriot

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Jeep Patriot

~Mario
Jeep Patriot I
W srodku auto bardzo dobrze zaprojektowane,popielniczka w zym miejscu jesli ktos pali,wszystko inne super.Widocznosc w lusterku wstecznym niezbyt dobra,ja mam krate zamontowana+ ciemne szyby z tyłu(seria) i to przeszkadza,ale malo tez kiedy korzystam z tego lusterka od lat wiec dla mnie zero problemu. Dobra pozycja za kierownica,fotele bardzo wygodne,wrazenie totalnego bezpieczenstwa ze wzgledu na wielkosc i ksztalt maski,
~massive1@wp.pl
Jeep Patriot I
W sumie na naszym rynku nie ma nic lepszego w tej cenie, moze jedynie octavia scout cos zawalczy, ale to jednak mniejsze auto - silnik ten sam
~lyssy@poczta.onet.pl
Jeep Patriot I
samochód sprawuje sie bardzo dobrze. Rozczarowuje trochę mała ładowność. Przy tych samych gabarytach i silniku Mitsubischi Outlander może pomieścić o 300 kg ładunku więcej. To tyle jak pojeżdżę dłużej powiem coś wiecej.
~Lukas
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Jeep Patriot I
Samochód jest fantastyczny w codziennym użytkowaniu- wygodny moja wersja to Jeep Patriot 2.4 Latitude CVT sprowadzona z USA, pojemy i ekonomiczny (przy LPG około 10 litrów). Napęd 4x4 świetnie radzi sobie w terenie i jest bardzo przydatny przy zimowych wypadach w Bieszczady :) Walorów jezdnych nie ma co porównywać z popularnymi na rynku Europejskim SUV'ami... Amerykanie wiedzą jak zrobić wytrzymały samochód użytkowy. Jak narazie mnie nie...
~mr
Jeep Patriot I
Bardzo fajne auto chyba już nie wróce do nudnych VW których czaji sie conajmniej 5 za kazdym zakrętem:))) w tym aucie idzie sie zakochać prowadzi sie świetnie silnik cichy jest wystarczający a nawet jeśli komus nie to łatwo z niego zrobić wersje 170KM auto ma swój urok ludzie sie za nim oglądają robi wrażenie (mam wersje srebrna) bardzo ładne felgi 17cali w standardzie i choć standardowy sprzęt audio to bardzo fajnie i badzo czysto sobie cyka:)
~pikaczu
Jeep Patriot I
I do miasta i do lasu na grzyby i do błota i małego offa. Mi się bardzo podoba. Świetna bryła.
~mariusz
Jeep Patriot I
Auto przeciętne, plastikowe w środku ale jako terenówka jest ok.
~miksell
Jeep Patriot I
Generalnie jest dobrze. Obawiałem się Jeepa, jednak moim zdaniem są to samochody niedoceniane w Polsce. Ceny napraw tańsze jak w moim poprzednim 15 letnim Audi A4. Autko w środku dość plastikowe i kwadratowe. Jeśli komuś się to podoba, na pewno będzie zadowolony. Na pewno dużym plusem jest fakt iż jest ot bardzo rzadki samochód na polskich drogach. Sporo osób myśli iż jest to jakiś nowy model jeepa.
~woj
~dziki43@op.pl
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Jeep Patriot I
2.4litra w bezynie w automacie i 13 litrów to wynik jak na to auto bardzo dobry (Ergonomia)
Jeep Patriot