Ocena kierowcy - Jeep Patriot SUV

massive1@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Jeep Patriot SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : jest genialny ze swoja moca i spalaniem
Zawieszenie : slabe przygotowanie na zime
W sumie na naszym rynku nie ma nic lepszego w tej cenie, moze jedynie octavia scout cos zawalczy, ale to jednak mniejsze auto - silnik ten sam
Silnik oceniam bardzo dobrze bo jest wart zachwalania, zwłaszcza przy takim spalaniu
Trzeba się mocno przyzwyczaić do wrzucenia wstecznego (przeszkadza gumowata osłonka gałki biegów - mało elastyczna)
Widoczność na tył kiepska - pomagają jedynie duże lusterka boczne, z przodu nie widać świateł na skrzyrzowaniu gdy za bardzo się podjedzie - mocno ograniczona widoczność do góry)
Wydaje się wszystko poukładane - dużo małych schowków wokół kierowcy
Ogrzewanie OK z przodu, z tyłu nie miałem okazji sprawdzić, chłodzenia również nie, ale chwilowo potrafi zaziębić całe wnętrze więc w lecie powinno być OK
Jak na "duże kombi" to jest doskonale
Ciężko obiektywnie udzialac mi się po przejściu z benzyny, dla mnie na razie za głośno
przy moich poprzednich ok 16-20 (wrangler moj pali w miescie kolo 35 :( ) to jest ocena na mocne 6
elementy na ktore trzeba zwrocic uwage przy zakupie: - niedocisnieta klapa silnia (lata przy wiekszych predkosciach) - smarowanie podwozia, gum, uszczelek itd - tego tam nie ma i piszczy jak sie dostanie wilgoc - lusterka boczne moga drgac przy predkosciach >130 km/h przy 180 naprawde zaczyna to meczyc - niedopasowane plastiki przy bocznych ramach drzwi - wszystkie to maja i tez wydaja denerwujace odglosy - piszcza szyby podczas opuszczania !!???
No i tutaj trochę się tego znajdzie, auto w stanach jest po prostu produktem chyba dla biednych bo jego wyposazenie jest po prostu smieszne w standardzie, a ten PLASTIK niedość, że rzuca się w oczy to jeszcze w uszy, co może męczyć przy nowym aucie za ponad 100 tys - piszczą po 1000 km gumy w zawieszeniu, jeszcze nie wiem co to, ale chyba nic powaznego
na razie brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW [l/100km]