Ocena kierowcy - Jeep Wrangler III Unlimited

cb_radiowiec, 12 lat temu
Silnik 2.8 CRD 200KM 147kW
Rok produkcji 2010
Jeep Wrangler III Unlimited 2.8 CRD 200KM 147kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Niewiele jest takich karoserii :-) Ten cały samochód jest całkiem pozytywny
Te kategorie nie oddaja charakteru tego samochodu- to jest terenówka i ma wszystkie cieszące serce cechy terenówki. Osiagi, prędkość, układ jezdny nie mogą być porównywane do tradycyjenj osobówki Jestem z niego jednak bardzo zadowolony
Demon prędkości z niego żaden, ale przez to ZBYTNIO nie łamie przepisów a jak trzeba wyprzedzić przy 90-100km/h to też daje radę Diesel troche głośny- jak to diesel
nie mam zastrzeżen- pracuje sprawnie i intuicyjnie. Jakbym mógł to bym polecił
Komfort podróżówania po płaskich drogach naprawdę dobry choć przychyły jezdni trzeba korygować skrętem kierownicy, na mniejszych powiatowych trzęsie troche budą, no ale to rama i sztywne mosty. Mam wrażenie że ten samochód nie przejeżdża po prostu nad dziurą, on pragnie pokazać że kawałeczek po kawałeczku zbadał ją każdym calem swojego koła :-) Stosunkowo twarde fotele są dla mnie nawet bardziej komfortowe w dłuższych trasach niz w poprzednim aucie
Po prostu normalna
ergo....co??? Jak masz Wranglera to podobno jesteś wieśniakiem więc nie masz pojęcia co to ergonomia jest. A tak powaznie- wszystko na swoim miejscu jak juz załapiesz co i gdzie ( a jest nieco inaczej niż w europejczykach)
Szybko sie nagrzewa i chłodzi. Lepiej niz w poprzednim aucie. Brak klimatronika ( bo i po co)
Komfort podróżówania po płaskich drogach naprawdę dobry, na mniejszych powiatowych trzęsie troche Stosunkowo twarde fotele są dla mnie nawet bardziej komfortowe w dłuższych trasach niz w poprzednim aucie( wcześniej jeździłem Oplem Signum) minus za brak pełniejszego ustawiania fotela pasażera, w tylnych fotelach ISO Fix jest ( foteliki dziecięce)
powyżej 100- 110 ,ub w trakcie wichur słychać opływające powietrze, ale nie przeszkadza to zbytnio ( chyba że ktoś z Bentleya sie przesiadł...)
Liczyłe sie z tym. Średnio pali na trasie ok 10,5, w mieście mniej jeżdzę więc trudno mi powiedzieć dokładnie- cos kolo 13 pewnie. W tereni pali tyle ile wlejesz
nie kosztował mało, ale jest wart swojej ceny- tzn wart w USA, u nas po akcyzie, podatkach i hw co jeszcze troche drogi
troche krótko jeżdże wiec ciężko powiedzieć- na razie drobiazgów brak
jak wspomniałem -nawet z gwarancji jeszcze nie zszedłem- zobaczymy jak sie skończy ( na 2 lata dają). Na razie wszystko gra

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 CRD 200KM 147kW [l/100km]

13,7