Ocena kierowcy - Jeep Wrangler IV Sahara 2d Seria 5

Wojciech, 3 miesiące temu
Silnik 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
Rok produkcji 2021
Jeep Wrangler IV Sahara 2d Seria 5 2.0  GME Turbo 272KM 200kW od 2018 - Oceń swoje auto
Najbardziej wszechstronny i uniwersalny samochód na świecie :-), oczywiście , jeśli rozumiesz czym jeździsz. Moje oczekiwania spełnia w 100%. Jest to pierwszy mój samochód, a jeździłem kilkunastoma wielu marek, którego już nie zmienię. Jeśli nie będę w stanie do niego wsiąść to znaczy, że jestem już za stary na prowadzenie auta i przestanę jeździć jako kierowca.
Dynamika samochodu sportowego a jednocześnie jego kultura pracy i oszczędność zaskakuje.
Zmiana biegów niezauważalna z optymalnym doborem przełożenia.
Wymaga przyzwyczajenia i nauczenia się jazdy autostradowej. Trzeba jedynie zrozumieć, że jego budowa różni się od innych współcześnie produkowanych samochodów.
Zgodna z oczekiwaniami. Dla mnie piękna i wystarczająca dla moich potrzeb.
Pozycja za kierownicą pozwala widzieć więcej niż w samochodzie osobowym w ruchu ulicznym. Przeszklenie, kamery przednia i tylna daje pełną widoczność w każdej sytuacji.
W codziennym użytkowaniu przydałoby się więcej schowków w kabinie.
Wydajne i wystarczające.
Zaskakująco dużo miejsca na tylnej kanapie. Z przodu pozycja początkowo zaskakuje, ale nie męczy nawet po wielu godzinach jazdy.
Przy większych prędkościach większy szum powietrza, ale tym samochodem rzadko jeździsz większymi prędkościami tyle czasu, żeby zdążyło zmęczyć.
Wydawałoby się, że tego typu auto będzie kosztochłonne i tu zaskoczenie, spalanie bardzo akceptowalne, serwis tańszy nawet od innych marek.
Wart swojej ceny.
Przez prawie 3 lata brak jakichkolwiek. Samochód kupiony nowy, jestem jego pierwszym kierowcą.
Brak, obsługa ograniczona do przeglądów serwisowych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GME Turbo 272KM 200kW [l/100km]

9,3