Lista ocen Kia Ceed I (300) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 316 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gregg
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Te auta są stosunkowo tanie. Zadbany egzemplarz nie powinien sprawiać problemów. Przed kupnem radzę naprawdę dobrze przyjrzeć i przysłuchać się autu, bo może skończyć się koniecznością pilnej, drogiej wymiany jakiegoś podzespołu.
~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
auto kupiłem jako demo od dealera miał 5tyś km przebiegu i 4m-ce wersja prawie najbogatsza zapłaciłem 61tyś zł. przejechałem 67tyś km i zapłaciłem za dwa przeglądy 1600zł. nie liczę paliwa oczywista. perfekto!!!!!!
~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Kupiłem 1,5 roczny samochód z 19.000 km przebiegu w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, więc jestem zadowolony. Gdybym miał zapłacić normalną cenę, czyli 59500 zł, to oceniłbym stosunek jakość / cena jako \"dobry\".
~kp
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
przed zakupem zwiedzilem opla, forda, fiata, toyote, mitsubishi, renault, mazde, skode - estetycznie (w srodku) ceed chyba odstaje ale po jazdach probnych stwirdzilem, ze nie warto dokladac 10% do ceny samochodu
~bantak
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Szukałem długo nowego auta z dieslem i nie znalazłem niczego ciekawszego lub choćby zbliżonego atrakcyjnością. Jak dotąd jestem pewien, że nie warto płacić więcej wyłącznie za uznaną markę jak Toyota, VW i inne.
~DeDe
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Dostajemy więcej w cenie mniejszej niż u konkurencji. Weźmy jednak pod uwagę utratę wartości niechodliwej marki, a przede wszystkim trudno mierzalne koszty niematerialne wynikające z ewentualnej awarii samochodu.
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Ca tą cenę ? Albo full wypas Kia Ceed diesel, albo VW Golf 1.4 bez radia i klimy. Nie było nad czym się zastanawiać. Ubezpieczenie 4,1% - 2460zł. Dla odmiany za ubezpieczenie Toyoty na 60.000 zapłaciłem o tysiąc złotych więcej.
~Marcin_Krk
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Uważam to za duży atut tego auta. To zdecydowanie solidne auto i konkurent dla Golfa, Astry czy Focusa jeśli ktoś nie ma uprzedzeń odnośnie marki. Jeździłem powyższymi autami więc opinia wynika z autopsji.
~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Autko rocznikowo 2008 i z szczęśliwym trafem dałem za nie 17800zł. Szczęśliwym gdyż te auta wciąż chodzą na rynku w przedziale cenowym 20000-25000zł. Nie żałuje wydanych pieniędzy. W tej kasie
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~zbigniewpolska
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Nie rozumiem dlaczego tak szybko tracą na wartości kijaneczki. Dla przyszłych właścicieli to dobrze. Dla obecnych porażka,bo oosobiście dla mnie to super auto,którym planuję jeździć min.kilka lat!