Lista ocen Kia Ceed I (300) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 316 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobry. Samochód był zakupiony w cenie niemalże auta miejskiego, więc można przymknąć oko na drobne niedostatki jakościowe, które dotyczą jedynie estetyki.
~dzejo2411
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
za dość niską cenę kupi się auto z dobrego rocznika. Z takim doświadczeniem, które nabyłem nie kupiłbym już więcej auta z tak MIZERNĄ jakością wykończenia. PLASTIK FANTASTICK
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jestem w pełni zadowolony :) jesli chodzi o spalanie to mam ciezką nogę, dla mnie wszyscy się wloką na ulicach więc niestety musi palić ale gdy go pozyczam mamie to wychodzi 9,1.
~grzegorz
~Big
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
Za tą cenę daje rade. Z biegiem czasu schodzi politura z gałki zmiany biegów. Wygląda to mało estetycznie. Przeciera się tapicerka (może to być spowodowane wyprofilowaniem foteli)
~Max
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Biorąc pod uwagę że auto w ciągu 5 lat i niespełna 80 tys km było na lawecie aż 4 krotnie cena za ten koreański złom drastycznie wzrasta. A jakość... jaka jakość.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jakość za tą cenę.. Spróbujcie Państwo znaleźć auto bardziej funkcjonalne i z takim wyposażeniem w tej cenie. Naprawdę warto pojeździć i nie słuchać opinii wszystkich
~Paweł
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Dosłownie dostajemy to za co zapłaciliśmy czyli niższa kwota = niższa jakość. Ku przestrodze kupującym proszę się nie sugerować 7 letnią gwarancją bo jest ona tylko na papierze.
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Przed zakupem odwiedziłem wiele salonów konkurencji oraz odbyłem mnóstwo jazd próbnych - najlepiej wypadł Pro Cee\'d bo oferował najwięcej za najmniejsze pieniądze.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Nieco ponad 50 tys za przyzwoicie wyposażoną wersję kombiaczka... Czego chcieć więcej. Nawet żonka przeciwna na początku kupnu nowego samochodu szybko się przekonała.