Lista ocen Kia Ceed I (339) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pol
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Kompletny brak wyciszenia silnika, na wysokich obrotach /od 2900 w górę/ tortury - to najwłaściwsze słowo. Brak wyciszenia opon,kół, przy prędkości 160km/godz na równej autostradzie - jak w betoniarce.
~Maciej 70
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
zaczyna skrzypieć ok 8-9 mc po przeglądzie po ponownym ok, co 40 tyś do wymiany końcówki drążków-stuki koszt ok400 zł pierwsze wymienili na gwarancji po 80 tyś i 6 latach już się nie kłóciłem
~Diterus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ludziska piszą na tym forum, że powyżej 120km robi się w kabinie za głośno. Ja miotłem 120-160km/h i swobodnie sobie z żoną i dziećmi ,,ściemnialiśmy\" podczas jazdy, hi. Więc nie rozumiem tych komentarzy???
~Litux
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Jest O.K., choć mogłyby być mniej słyszalne opony i strumień powietrza przy większych szybkościach. W czasie postoju pod światłami tylko obrotomierz podpowiada, że silnik jednak jest włączony ...
~mieczyslawek
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Gdyby oceniać jedynie wyciszenie silnika, to jest doskonale. Jeśli brać pod uwagę wszystkie wrażenia akustyczne, jakie towarzyszą jeździe, to ocenę obniżać muszą odgłosy pracy zawieszenia oraz toczenia.
~amor
SW 1.6 122KM 90kW
dość głośno na nierównej nawierzchni , powyżej setki słychać silnik ,ale w porównaniu do skody roomster nad którą myślałem i którą jeżdziłem to w środku jest jak w raju . tu jest pomruk a tam jest huk
~Marek
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Samochód bardzo cichy. Nawet przy wysokich obrotach ma przyjemne brzmienie i można słuchać muzyki i rozmawiać nie podnosząc głosu. Opony Michelina nie są szczytem doskonałości ale można je wymienić na cichsze
~gregg
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Silnik jest głośny, praca zaworów i łańcucha rozrządu bywa słyszalna, przełożenia skrzyni biegów sprawiają, że przy prędkościach autostradowych trzeba podgłośnić radio.
~GB
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
90 km to nie nie jest diabeł, ale wyciszenie jest w porządku. Na postoju go prawie nie słychać, a przy 140 da się normalnie słuchać radia, więc w tej cenie nie ma co wybrzydzać.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~Bartek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Przy włączonym radiu i jeździe po mieście nie słychać silnika. Niestety przy wyższych prędkościach słychać silnik i szum wiatru dosyć głośno. Nie najgorzej ale mogło by być lepiej.