Lista ocen Kia Ceed I SW (76) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bqn
SW 1.4 109KM 80kW
Wcześniej jeździłem Hondą, która kleiła się drogi. Niestety Cee'd kombi to nie rajdówka, więc jedzie się nieco jak wozem drabiniastym.
~czelu
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Najsłabszy punkt pojazdu. Bardzo wywrotne auto. Nieprzyjemnie przechyla się w zakrętach, nurkuje przy chamowaniu.
~Grzegorz
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto dobrze trzyma się drogi, nawet przy większych prędkościach. Niestety powyżej 180 staje się mało stabilne.
~Rufus
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jestem zadowolony z opon które dostałem. Sprawdzają sie nawet w zimie :] Dobre hamulce, porównując do innych nowych pojazdów.
~Osiołek
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Bardzo głośny i sztywny. Przeciętnie się prowadzi. Mało trwałe zawieszenie-łączniki stabilizatora wytrzymują 20tys km.
~marecki75@wp.pl
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
prowadzi się jak gokart. To prawda może jest troche twarde zawieszenie, ale dzieki temu ciasne łuki mozna naprawdę sprawnie pokonywać
~Kuba
SW 1.4 109KM 80kW
Zawieszenie głośne i mało trwałe. Sztywne, więc dobrze się trzyma drogi, dziwne sterowanie kierownicą-trudno utrzymać prosty kierunek
~Rego
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Fantastycznie,trochę twarde zawieszenie ale za to przy 190km/h i lekko mokrej nawierzchni trzyma się drogi jak przybita.
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Twardy, może trochę za bardzo ale za to pewny układ jezdny. Świetne wspomaganie kierownicy - dla niektórych za mocne ale mnie pasuje.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
prowadzi się dobrze, lecz czasem na zakrętach potrafi sprawić wrażenie że "gubi" przyczepność.
Kia Ceed I SW