Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting (10) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Estwalk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
1.0 100km. Nie ma co tutaj oszukiwać mocy brakuje, ale że jestem spokojnym kierowcą to mi wystarcza. Niemotę na drodze, albo tira da się wyprzedzić po redukcji biegu, bez zbędnego stresu. Kompromis pomiędzy kosztem, a osiągami jednak wystarcza na danie 4 gwiazdek. Na pewno lepszy pod względem osiągów niż 1.2 jezza z którego się przesiadłem, ale gorszy od 1.6 HDI 109km
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
DRAMAT. nie ma nawet sensu tutaj się rozpisywać - ten silnik absolutnie nie daje rady... Może i jest 100KM, ale co z tego, jak moment obrotowy jest fatalny? Auto prędzej zgaśnie, niż pojedzie dynamicznie. Silnik wyje, spalanie na autostradzie jak sportowe BMW (około 10-11l) - nie polecam.
~Łukasz Wilk
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Kultura pracy na bardzo wysokim poziomie, idealny silnik do miasta i w trasę. Może i z racji bezpośredniego wtrysku paliwa nie nadaje się do montażu instalacji LPG, ale.... kto będzie dusił temperament tego serducha?
~Dizel93
Hatchback 5d Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Jest dobrze, nawet zadziwiające dobrze jak na trzy cylindry. Drgania nie są wyczuwalne, turbina daje odpowiednie poczucie mocy. W zimie szybko się nagrzewa. Z wad: trochę głośny stojąc przy masce.
~eM
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na 110KM całkiem nieźle, choć auto ogólnie jest mułowate i prywatnie nigdy nie zdecydowałbym się na tak mały silnik.
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Jak na crdi 136 km jest szybki i nad spodziewanie elastyczny zużycie w mieście od 5.5 do 7.5 .
~Kuba
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Do spokojnej jazdy wystarcza. Żeby sprawnie wyprzedzić długą ciężarówkę to trzeba redukować do trójki.
~MARCIN
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Na miasto ok. W trasie tylko do spokojnej jazdy. Bardzo wysoka kultura pracy i bardzo cichy.
~michał
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Jak bez turbiny to całkiem ok.
~robert_szymański
Moglby byc mocniejszy