Oceny Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting

Najnowsze oceny Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting

2,8
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Ja wiem, że to nie jest auto sportowe, ale nie nadaje się ani do miasta, ani w trasę. Biegami trzeba przebierać tak szybko, że czuję się, jakbym grał na konsoli w zręcznościową grę, a nie jechał samochodem - 6stkę trzeba wrzucać już przy 60-70 km/h - porażka. także auto dla ludzi, którzy lubią zmieniać biegi co kilka sekund w mieście, a na trasie mają zamiar jechać max 90 (autostrada odpada - nawet załadowany tir przyspiesza szybciej......
~Estwalk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Przed wyborem jeździłem: Hyundaiem I30, Fordem Fiestą, Fiatem Tipo i Oplem Astrą. Suzuki Baleno i VW Golf odpadły przez wygląd, mazda 3 była za droga, 2 jakaś taka za mała i wygląd trochę "babski", honda jazz za droga (jak na wyposażenie, bo golasa można kupić w tej cenie co ceeda, ale jednak jest to mniejszy samochód. Kia Ceed wypadła najlepiej pod względem wyglądu, wyposażenia, ceny i przyjemności z jazdy - wsiadasz i czujesz, że to chyba...
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Zawieszenie komfortowe ale po 90tys wymieniałem tuleje elastyczne wachczy niby nie drogie ale jednak wnętrze staranie zmontowane , prowadzenie bardzo dobre (miałem wcześniej focusa ) tak że wiem jak kompakt ma się prowadzić ogólnie zostałem zaskoczonych pozytywnie.
~Kuba
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Samochód poprawny, nadający się do przemieszczania z punktu A do punktu B. Dla osoby spokojnej godny polecenia. Minusem jest mały bagażnik ale to raczej standard w tej klasie - podobnie Golf, Auris. Gdybym miał kupować ponownie wziąłbym wersję kombi.
~Dizel93
Hatchback 5d Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Szukałem auta przede wszystkim wyróżniającego się (pakiet GT Line) z niskim kosztem utrzymania. Poprzednio miałem RIO II, które pomijając własne błędy, było autem bezawaryjnym. Póki co z tym jest tak samo.
~Łukasz Wilk
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Przepiękna sylwetka, ze sportowym zacięciem. I to nie w wersji GT.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting
7,4
7,6
~eM
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Całkiem przyjemne auto, do przemieszczania się bez większej przyjemności z jazdy.
~michał
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
jestem bardzo zadowolony, polecam
~robert_szymański
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tu jest najlepiej. Nawet przy wiekszej predkosci niewiele slychac. (Wyciszenie)
~MARCIN
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Na miasto ok. W trasie tylko do spokojnej jazdy. Bardzo wysoka kultura pracy i bardzo cichy. (Silnik)
Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting