Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Estwalk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Podgrzewane fotele są, podgrzewanie kierownicy jest. Testowo odpalałem, działa jedno i drugie, ALE jest lato, kupiłem w lato i skupie się na opisaniu klimatyzacji. I tutaj miłe zaskoczenie - najbardziej wydajna klima jaką miałem. Może w maździe 626 była podobna. Jak chcesz zimno przy 32 stopniach na dworze i słoneczku to będzie zimno. Samochód ze stanu mega nagrzany po góra 3 minutach jest gotowy do jazdy.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tu gorzej... w najgorsze upały trzeba odpalić klimę na totalne maksimum, żeby schłodziła wnętrze do temperatury, która jest OKEJ. Spodziewałem się, że w nowym samochodzie będzie działała sprawniej - moja stara Honda Civic VIII generacji mimo swoich lat lepiej sobie radzi z chłodzeniem wnętrza.
~eM
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Strasznie irytujące jest włączanie się klimatyzacji i nawiewu na pełne obroty przy każdym wkładaniu kluczyka do stacyjki i włączaniu silnika.
~Dizel93
Hatchback 5d Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Nawiewy bez zarzutu, podgrzewanie lusterek i tylnej szyby również. Brakuje podgrzewania przedniej szyby (jest tylko podgrzewanie piór wycieraczek).
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Klimatyzacja wydajna a ogrzewanie nieraz benzyniak i mają gorsze szybko się nagrzewa.
~Kuba
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Minusem jest brak nawiewów na tylne siedzenia.
~robert_szymański
Mocna klima.