Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smk
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Mieszkaj na starym osiedlu. Kup w marę nowe auto. Somsiedzi cię pokochają czego wyrazem będą liczne wgniotki i "przypadkowe" kilkucentymetrowe otarcia, a nawet pięknie odbita podeszwa trepa na tylnym nadkolu, którą mogę do dziś podziwiać + wgniecione dwoje drzwi po miesiącu na parkingu. Efekt - parkuj dalej, na innym parkingu(zawsze mnie to zastanawiało - czemu sąsiedzi z lepszymi autami parkują tak daleko?) i podejmij decyzję o przeprowadzce...
~Karol Częstochowa
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Lakier miękki łatwo rysujący, się mój kolor czarny bardzo ładnie prezentował się po nałożeniu profesjonalnego wosku . Przez 4 lata od nowości samochód dorobił się korozji na podwoziu lecz są to tylko lekkie ogniska nic poważnego. Korozja występuje też w elementach montażowych typu wkręty i śrubki które montowane są na przykład w zderzaku i ogólnie w miejscach narażonych na wilgoć.
~tom
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Przed zakupem te samochody mi się nie podobały. Jak kupiłem wydaje mi się bardzo ładny. Można się przyczepić do lakieru, bo jednak zbyt łatwo się rysuje.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Nie rdzewieje, a to już dużo. Poza tym nic więcej od technicznej strony karoserii nie jestem w stanie dodać.
~Ireneusz
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wygodna podróż dla 4 dorosłych osób. Mały bagażnik.
~Wojciech
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Brak oznak korozji . Auto ma 5 lat.
~Radek
Nie mam zastrzeżeń
~kspr
Brak zastrzeżeń.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Podatne na niewielkie ryski.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Hatchback 5d
5,4
~Banasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Na razie nic się nie dzieje;)
Kia Ceed II Hatchback 5d