Lista ocen Kia Ceed II Kombi (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dobrze ale po zmianie opon, bo oferowane hankook-i były fatalne (były głośne, tłukły i szumiały). Nierówności poprzeczne są dobrze tłumione, ale ABS jest nadgorliwy potrafi podbić pedał hamulca na nierównościach.
~Simonus
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Jak dla mnie rewelacja. Na ślimakach potrafię jechać bez obawy ponad 70 km/h, gdzie inni kierwocy zwalniają do 40-50 h/h. Samochód dobrze trzyma się jezdni i jest dobry kompromis pomiędzy twardością zawieszenia a komfortem
~pw
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
polecam wersję z regulowanym wspomaganiem. Tryb 'normalny' chyba najgorszy. Parkowanie jednym palcem. Przesiadłem się z hydraulicznego i ogólnie wilałem ten typ - za to gwiazdka mniej - takie czasy
~Jedrek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
W porownaniu do ceeda 2009 postep w ukladzie prowadzenia jest ogromny. Auto prowadzi sie z duza przyjemnoscia. Nie wiezcie w opinie, ze uklad flex starr jest zbedny. To naprawde swietne rozwiazanie.
~goodspit
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dobrze się trzyma drogi, zawieszeni zestrojone optymalnie do tego aby dało się wygodnie podróżować ale i nie jest zbyt miękki przez co pokonywanie zakrętów jest pewne i stabilne bez zbędnych wychyłów.
~właściciel Kianki
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Dla ludzi przyzwyczajonych do wspomagania hydraulicznego kierownica działa trochę 'sztucznie'. Opcja zmiany mocy wspomagania trochę pomaga. Zawieszenie może być.
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
z przodu kolumna z tyłu wielowahacz zazwyczaj w takich kompaktach średnich są belki skrętne z tyłu tutaj komfort super. Uwaga na progi nisko zawieszony może uderzać
~cypis
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Mało precyzyjny układ kierowniczy w okolicy punktu zero. Po załadowaniu auta tył bardzo siada, tak jakby nie projektowano tego zawieszenia pod kombi. Dość twarde lecz wygodne
~piotrek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
ciągłe korekty przy jeździe na wprost. dziwne wspomaganie. Sprężyny zawieszenia bardzo słabe. niewielka ładowność kg auta. Przy obciążeniu siedzi na ziemi/
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Kombi
5,9
7,8
~Radek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Układ jezdny daje radę, jednak przy prędkościach powyżej 120km/h i silniejszym wietrze - nieźle rzuca po drodze. Stabilność toru jazdy jest niewystarczajaca.
Kia Ceed II Kombi