Lista ocen Kia Ceed III Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW 2018-2021 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
RE-WE-LA-CYJ-NIE . Auto trzyma się drogi świetnie, a w połączeniu z asystentem pasa ruchu momentami przestajesz myśleć że kierujesz, Auto samo wybiera optymalny tor jazdy, jak trzeba dokręci kierownicą. Nie jestem raczej osobą która bawi się w wyścigi na drodze ale mam wrażenie, że z tym zawieszeniem mógłbym próbować ;)
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Zawsze lubiłem wykorzystywać możliwości jezdne i trzymania się drogi przez pojazd. Praktycznie nie mogę narzekać. Auto prowadzi się pewnie i idzie tam, gdzie się chce. Przy oponach 205/55R16 komfort jazdy jest wysoki a właściwości trakcyjne całkowicie zadowalające.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Bardzo stabilnie trzyma się drogi, jest bardzo twardy, wcześniej jeździłem Golfem i tam było miękko. W Proceed musi być naprawdę już mega słabo, 15mm niżej i jeszcze 18' wg mnie nie na PŁ drogi.
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Samochód ardzo pewnie się prowadzi. Opony 17" z wielowahaczem z tylu. Czuć pewność podczas szybszych zakrętów.
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Układ jezdny jest w porządku. Są samochody jeżdżące lepiej, a są takie jeżdżące gorzej.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Auto na zakretach klei sie do jezdni, jakby za slabe sprezyny byly w nim.
~Kierowca
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Na razie bez zarzutu, za mały przebieg na większą opinię.
~sylw73
Bardzo precyzyjny
~Michał
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Bez zarzutów, dobrze się prowadzi.
Kia Ceed III Hatchback