Lista ocen Kia Ceed III Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW 2018-2021 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wyciszenie tego samochodu to dno. Nie istnieje. Najgorzej wyciszony samochód, jakim kiedykolwiek jeździłem. Wyciszenie od strony nadkoli nie istnieje, a i to boczne pozostawia wiele do życzenia. Sytuacji nie poprawiają opony Michelin Primacy 3, które były zamontowane fabrycznie. Nie polecam tych opon, są mega głośne. W życiu nie jeździłem samochodem, w którym tak przeszkadzałby mi hałas. Auta segmentu A potrafią być lepiej wyciszone, albo auta...
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Przy niskich obrotach silnik jest bardzo mało słyszalny, podobnie jak i rozrusznik. Przy prędkościach autostradowych poziom hałasu już zmusza do cyknięcia radia nieco głośniej (można ustawić automatyczną zmianę), ale samochód nie odstaje pod tym względem od rywali z segmentu.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Tu się lekko rozczarowałem, po przesiadce z Golfa, słychać szumy tylnego zawieszenia. Słabo wygłuszono tył, trzeba będzie to wygłuszyć matami. Z przodu nie słychać nic nie pokojącego tylko tył.
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Tak jak w segmencie kompaktów- do 140 jest bardzo cichutko potem już głosniej. Przy normalnej jeździe jest komfortowo. Nie spodziewajcie się że ładując 190 autobana będzie cisza bo to nie ta klasa pojazdu.
~Michał
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Opony obowiązkowo do zmiany! Są bardzo głośne, dałem rady na nich jeździć 2 miesiące. Po zmianie odczuwalnie ciszej w środku.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Slychac dosyc mocno szum opon przednich, poza tym slychac takie ciagle buuuuu w kabinie - szum od podloza.
~Karol 3m-ce
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jadac po miescie jest przyzwoicie, gorzej jest przy predkosciach autostradowych. Wtedy jest fatalnie.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
silnik bardzo dobrze wyciszony ale nad bagażnikiem i tylnymi nadkolami będę musiał popracować latem.
~Szrulik
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Szumy w okolicy bocznych szyb slychac dopiero przy predkosci 130 i wyzej.
~Kierowca
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Trochę za głośno przy większych prędkościach.
Kia Ceed III Hatchback