Lista ocen Kia Ceed III Kombi (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tutaj bezpośrednie odniesienie do CR-V III, które też jest na wielowahaczu, ale jednak jest SUVem i zakręty pokonuje zupełnie inaczej. Zawieszenie jest dość ciche, dobrze wybiera nierówności, chociaż w CRV jednak mniej odczuwałem łatane polskie drogi. Nie za twarde nie za miękkie - optymalne jak dla mnie. Łuki pokonuje bardzo pewnie, w końcu nie muszę zwalniać. Przede wszystkim nowe i sprawne, gdzie w hondzie po 200tys km. ciągle było coś do...
~qba
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
zawieszenie z tylu choc glosne to swietnie sobie radzi w trasie, w miescie, na nierownosciach.. u mnie kola 17", trakcja na fajnym poziomie. Auto prowadzi sie bardzo pewnie, czy to po prostej czy w zakretach, mala zgrabna kierownica i asystent pasa zbierają wszystko w przyjemną do prowadzenia calosc.
~qba
~Wojtek
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Zwieszenie jest dobrze zestrojone. Świetny kompromis między komfortem, a twardością gwarantującą pewne prowadzenie. Auto prowadzi się pewnie i bardzo przyjemnie, szczególnie w zakrętach.
~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Moim zdaniem rewelacja. Idealny balans między dobrym komfortem resorowania a pewnym i stabilnym zachowaniem się auta przy wysokich prędkościach i w zakrętach.
~Łukasz
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wibracje przy wyższych prędkościach przy 140km nie dało się jechać... auto wibrowalo całe jakbym jechał na wibratorze lub miał pas do odchudzania .
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tutaj dalej bez zmian, auto jedzie jak po sznurku, a po założeniu zimówek wyższej klasy niż fabryczne letnie, trakcja uległa jeszcze poprawie.
~Marek
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Sprężyste i jednocześnie miękkie zawieszenie, co daje komfort i pewne prowadzenie szczególnie w zakrętach. Przy tej masie robi robotę.
~Bartłomiej
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Porównując do Forda którym jeździłem od 2009 roku to układowi jezdnemu do dziadzisia trochę daleko przy dynamicznej jezdzie
Dziennik kosztów dla Kia Ceed III Kombi
5,6
7,4
~aBe
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Tu jest wzorowo. Stabilnie. Pewnie. Zawieszenia nie słychać. Felgi 17 . Żadnych problemów z kierunkiem jazdy. Hamulce brzytwa.
Kia Ceed III Kombi