Lista ocen Kia Ceed III Kombi (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
I tutaj muszę sprostować i zwrócić honor tym co pisali o odgłosach z tyłu w czasie jazdy. Otóż nie słyszałem ich, bo jechałem po suchym i czystym. Problem zaczyna się kiedy jest mokro, na nawierzchni jest piach, kamyki itp. Faktycznie rezonans idący od tylnych nadkoli sprawia wrażenie jakby miliardy maleńkich kamyczków obijały nam się o boki samochodu. Zawieszenie z tyłu też jakoś bardziej zaczynam słyszeć... może na wiosnę pokuszę się o...
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tak jak mówiłem jeździłem autami poprzedniej epoki, więc jedyne co mogę powiedzieć. Jest super! Dużo lepiej niż w służbowym Volvo V60 (Diesel). O CRV nie wspomnę. Auta na wolnych obrotach w ogóle nie słychać, kabina jest bardzo dobrze wyciszona od wszelakich odgłosów z zewnątrz. Przy 140 km/h słychać praktycznie jedynie opony. Silnik przy wkręcaniu na obroty ma przyjemny, nie uciążliwy dźwięk. Ktoś tam narzekał na odgłosy z bagażnika w wersji...
~aBe
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
W mojej subiektywnej ocenie wyciszenie jest. Szkoda ze niedostateczne. Dotyczy to tyłu. Kupując auto byłem tego świadomy. To cecha łatwa do poprawienia. Na rynku jest wiele warsztatów które za rozsądne pieniądze sprawia ze jazda stanie się przyjemniejsza. A jak ktoś ma podstawowe umiejętności manualne może zrobić to samodzielnie. Internet jest pełny poradników i instrukcji a maty łatwo dostępne.
~Wojtek
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
To nie klasa premium więc trudno oczekiwać ciszy. Jak na swoją klasę jest dosyć cicho, aczkolwiek piętą achillesową jest wyciszenie bagażnika. Jest wyraźnie głośno i niekomfortowo. W cenie 250 zł może to załatwić tapicer samochodowy wykładając wnękę na koło matą wygłuszającą. To załatwia sprawę.
~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jest dobrze, choć przy jeździe z wysokimi prędkościami daje o sobie znać hałas (inna klasa auta, ale np w Skodzie Superb podczas jazdy autostradą jest dużo ciszej).
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Szumi w tym kombi z tyłu - trzeba to sobie wytłumić matami, po włączeniu radia już tego nie słychać, ale np. focus jest lepiej wyciszony, natomiast z przodu wyciszenie bez zastrzeżeń,
~qba
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
z tylu szum.. wyciszenie sredniej jakosci, warto samodzielnie bagaznik nadkola czyms wykleic jesli ktos jest wrazliwy na takie drobne halasy.
~qba
~Marcin
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Całość wyciszona dobrze. Natomiast tył auta, bagażnik, pozostawia wiele do życzenia. Moje autko zostało t tyłu dodatkowo wyciszone, i jest dobrze.
~Albert Stępień
Kombi 1.6 CRDi 136KM 100kW
Wewnątrz porównywalnie z Toyotą Auris TS (2018) również z silnikiem diesla. Na zewnątrz nieco głośniejsza w tym zestawieniu.
Kia Ceed III Kombi