Lista ocen Kia Ceed III Kombi (38)

~Patew
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Szukając auta nowego kompaktowego lub lekko używanego z segmentu D zdecydowałem się na nowe Ceed kombi w automacie ( Octavia i Golf odpadły ze względu na cenę - około 20 tyś zł drożej / Focus ze względu na 3-cylindrowe silniki benzynowe ) w cenie poniżej 100 tyś. zł dostałem dobrze wyposażone auto. Po 2 latach i 43 tyś. km. uważam że auto jest warte swojej ceny , tanie w utrzymaniu - serwis co 15 tyś km około 500 zł , spalanie 1.4 140KM około...
~qba
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
auto w stosunku cena/jakosc/wyposazenie trafia w czołówkę rynku. to juz moja 3 kia.. najpierw 6 lat potem 4 teraz od niedawna.. generalnie co by nie mowic o tej gwarancji. do tej pory wszystko co trzeba było robic ASO ogarniało. nie wiem jak w innych markach ale przeglad stosunkowo niedrogi.. a swiety spokoj bezcenny.
~qba
~Bolo
Kombi 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Jest dobrze. Dobre wykonczenie wnetrza, dobrze sie prowadzi, jest wygodny i pojemny. 7 lat gwarncji jest nie do ptzebicia i daje poczucie bezpiwczenstwa. Silnik 1tgdi daje sobie dobrze rade z autem tej wielkosci duzo lepiej niz wolne ssaki 1.4-1.8 ktore mialem w przeszlosci. 25tys i bez problemow. Wielki kufer ze schowkami.
~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Po przesiadce z Peugeot Parter (2003 r.) wszystko było by lepsze, ale auto jest po niemalże roku użytkowania dalej świetne :) Aż się chce rano wstawać do pracy, żeby móc podjechać.
~Wieloletni użytkownik Kia ceed
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo ekonomiczny silnik przy spokojnej jeździe, przyspiesza dobrze szczególnie na 2 i 3 biegu. Przy wyższych prędkościach już gorzej ale do 140 km/h jest ok. Odpala zawsze za 1 razem. (Silnik)
~brzegowX
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kupujac nowe auto szukalem w cenie moich zasobow ale i by mozliwosci techniczne wypadly jak najlepiej przy dzisiejszch mozliwosciach silnikowych w autach za rozsadna cene. I 160 KM i automatyczna 7 biegowa skrzynia biegow spelniaja te oczekiwania.Auto jak na swoje parametry okazalo sie żwawe ,bystre i daje sie dobrze prowadzic.Oczywiscie jak kazde oczekiwania sa i mieszane strony sprawnosci ale nie da sie za te pieniadze wymyslec "cudowne...
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wahałem się pomiędzy CEED III a FOCUSEM. Po miesiącu jazdy jestem zadowolony z wyboru, uważam że to dobry samochód i wart swojej ceny. Wyposażenie L, skrzynia ręczna.
~Paweł
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Łańcuch rozrządu. Wciąż rozsądna pojemność i 4 cylindry. Potrafi szarpać na zimnym silniku przy ruszaniu, pewnie winna jest niska dawka paliwa w imię ekologii. (Silnik)

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu