Lista ocen Kia Ceed III (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Uważam, że Kia Ceed SW to bardzo dobry samochód jak za tą cenę. W tych pieniądzach niczego lepszego raczej nie da się kupić. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu.
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jak dla mnie to był super wybór - strzał w 10 - dobrze wyposażony samochód za nieco ponad 90 tys - tylko kia ceed, ew xceed - koniecznie silnik 1,4
~Artur
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dla mnie w cenie 65-70k bezkonkurencyjny. Ma swoje wady, nawet liczne, ale podkreślam, w cenie dobrze wyposażonej corsy... Ceed nie ma sobie równych.
~JonSnow
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Owszem tańszy od takiego focusa o około 25, 30k, ale Focus jest lepiej wyposażony, a wrażenie z jazdy zupełnie nieporównywalne.
~Arek
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
ceny samochodow sa aburdalne, prawie 2 razy drozej niz przed wojna, ale i tak jest taniej w porownaniu do konkurencji
~Sebix
Kombi 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Bardzo pozytywnie. Trzy lata temu przymierzałem się do tego auta i nie powalało. Wybrałem inne. W tym roku kupiłem.
~Kamil j
GT 1.6 T-GDI 204KM 150kW
W tej cenie ciężko znaleźć auto o podobnych osiągach. Focus odstaje jednak osiągami, a honda wykończeniem wnętrza.
~Paweł
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
102000 zł za wersję M z salonu, więc przy obecnych cenach nie ma tragedii. Tanio już raczej było.
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Myślę że jedno z lepiej wycenionych aut. Vw i ford w podobnej konfiguracji to dodatkowe 20 tys zl.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wydaje mi się że to jest aktualnie samochód o najlepszym stosunku cena/jakość w klasie.