Lista ocen Kia Cerato Hatchback (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
No z ergonomią jest na 5, wszystkie przyciski pod ręką, klimatyzację mam automatyczną, tak więc włączam tylko auto i samochód sam dba mi o utrzymanie żądanej temperatury:D leniwy jestem więc nie bawię się w kręcenie:D przęłączniki przy kierownicy również są dobrze umiejscowione i posługiwanie się niemi nie nastręcza żadnych problemów. Uchwyty na napoje w drzwiach, przy skrzyni biegów, a także z tyłu dla tylnuych pasażerów jest przydatne, fajne...
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
bardzo wygodne siedzenia ( a mam porównanie np. z megane z tego samego rocznika) nawet po trasie 1000 km w ciągu 11 godz z trzema postojami zza kierownicy wysiadłem jak po krótkiej przejażdżce, siedzenia z tyłu również bardzo dobre + dużo miejsca na nogi. wWszystkie przełączniki pod ręką, duże i czytelne, a do tego sporo schowków np. na okulary w suficie, dwa w podłokietniku oraz uchwyty na napoje z tyłu, siedzenie kierowcy regulowanie w...
~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Było by doskonale gdybym miał wersję z regulacją wysokości foteli. Tak to mogę stwierdzić że jest bardzo dobrze. Super schowek na okulary w podsufitce, dobrze zaprojektowany system oświetlenia (w brzegach drzwi po oświetleniu), podłokietnik z dwoma schowkami, dobrze widoczne zegary, wszystkie przełączniki blisko rąk. Czego chcieć więcej.
~Paweł z Leszna
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Brak sterowania w kierownicy. Poza tym pokrętła i przełączniki bardzo wygodne i łatwo dostępne. ustawienia fotela dobre, brak regulacji w odcinku kżyża. Tylna kanapa komfortowa.
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Elementy wewnętrzne auta takie jak zegary, pokrętła, schowki i przyciski zostały umiejscowione intuicyjnie a ich obsługa nie stwarza jakichkolwiek problemów.
~to.maszzz@wp.pl
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Generalnie ergonomia odpowiednim poziomie. Przeszkadza mi jedynie umieszczenie wlacznika swiatel przeciwmglowych po lewej stronie kierownicy.
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Wszystkie przyciski dźwignie i temu podobne rozmieszczone są w sposób jasny i przejrzysty można by rzec intuicyjny
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Wysokie spalanie powyzej 9 l/100 km, mała podaż tanich zamienników, drogie części zamienne.
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Atrakcyjny wyglad, wszystkie potrzebne manipulatory sa w zasiegu reki, dobrze rozmieszczone.
~Jonek
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wszystko jasne proste i czytelne, bez udziwnień. Poprostu wszystko na swoim miejscu.
Kia Cerato Hatchback