Lista ocen Kia Cerato Hatchback (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ODZ
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Świetne auto, przestronne, dobrze się prowadzi, dynamiczny silnik, zrywne, wakacje zapakowane, dojechane wszędzie w Polsce bez przygód. Sprzedałem w dobrym stanie i żałuję - płakałem jak sprzedawałem ;) Moje 1.6 dawało radę, a 2.0 to pewnie kozak.
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Linia nadwozia typowo europejska, zgrabna, agresywna z "lekko" sportowym przodem - lampy, grill i maska o świetnym kształcie doskonale dobrane. Tył auta bardzo ładny. Auto w niczym nie przypomina samochodów azjatyckich.
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
bardzo dobry tani samochód, bezawaryjny pozwolił producentowi na nawiąznie skutecznej walki z europejską konkurencją a raczej przygotował przeciwników na Knock-Out jakim zapewne będzie Cee\'d
~Tomek
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Dobre auto. Wygląd to kwestia gustu.Duzo miejsca w środku. Przez cały okres użytkowania żadnych poważnych napraw. Brakuje 6 biegu przez co większe spalanie i głośno powyżej 120 km)h
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Ogólnie bardzo przyjemne autko. Jako drobny mankament można uznać nieco za mały (jak dla mnie) bagażnik. Podawane w opisie 500 litrów pojemności bagażnika jest grubo przesadzone.
~Ala
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Uwielbiam ten samochód, jest naprawdę piękny, świetnie się prowadzi, bardzo dobra widoczność, chyba jedyne auto, które ma lusterka w kolorze nadwozia. Jedyny mankament - spalanie.
~Jerzy_m_jankowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
To mój 9 samochód . Poprzednio Toyota Corolla ,wcześniej Nissan Almera. Szukam jakiegoś słabego punktu i nie mogę znaleźć. Widzę duże podobieństwo do Opla Vectry.
~marcinszulc18@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
swietne auto jak za ta kase era focusow i golfow sie konczy i oby tak dalej kia rules!!!!!
~to.maszzz@wp.pl
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
To moja druga ocena tego auta (pierwsza byla tuz po zakupie). Ciagle jestem bardzo zadowolony.
Dziennik kosztów dla Kia Cerato Hatchback
8,3
~Piotr
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Samochód mozna powiedzieć prosty. Elektronika uzutkowa bez zbędnych bajerów
Kia Cerato Hatchback