Oceny Kia Cerato Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW od 2004

Kia Cerato Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW od 2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Cerato Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW od 2004

~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Samochód z 8 poduszkami, 5 drzwiowy, dobrze wyposażony, niezawodny (na podstawie innych ocen, dlaczego ten miałby być inny), z ładną linią nadwozia, w cenie bijącej ślepych fanbojów hondy mercedesa vw czy audi. Nie ma takiej możliwości by kupic podobny samochód z podobnego roku w podobnym wyposażeniu w tej cenie. Gdy szukałem samochodu w cenie Ceratki były audi a3 z 99/00 trzydrzwiowe z wątpliwą przeszłością, zajeżdżone civic`i 02r albo opel...
~ODZ
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Świetne auto, przestronne, dobrze się prowadzi, dynamiczny silnik, zrywne, wakacje zapakowane, dojechane wszędzie w Polsce bez przygód. Sprzedałem w dobrym stanie i żałuję - płakałem jak sprzedawałem ;) Moje 1.6 dawało radę, a 2.0 to pewnie kozak.
~Mark
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Auto posiadam od dwóch lat , ale sam sobie je sprowadziłem zrobiłem około 30tyś.km. nigdy mnie nie zawiodło , poza normalnymi wymianami rozrząd , olej , paski, klocki , żadnych innych napraw nawet zawieszenie czym jestem mocno zdziwiony , teraz sprowadziłem sobie diesla i zobaczymy czy też będzie taki dobry .
~tulipanek
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
porównując stosunek ceny do wyposażenia to naprawdę dobra oferta , wykończenie wnętrza i nie tylko : solidne. Sylwetka nie odbiega od samochodów "dobrych marek."Jazda naprawdę - super . Silnik elastyczny , dobre przyśpieszenie i ważne : nie jest" paliwożerny". W kabinie nie słychać żadnych zgrzytów ani skrzypienia ze strony tapicerki.Jest cicho i spokojnie .Bardzo miłe ,jasne wnętrze!!!!!.
~Piotr
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Samochód mozna powiedzieć prosty. Elektronika uzutkowa bez zbędnych bajerów
~Tomek_81
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Mam ten samochód od prawie trzech lat i nie miał żadnej awarii.
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
bardzo dobry tani samochód, bezawaryjny pozwolił producentowi na nawiąznie skutecznej walki z europejską konkurencją a raczej przygotował przeciwników na Knock-Out jakim zapewne będzie Cee\'d
~Ala
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Uwielbiam ten samochód, jest naprawdę piękny, świetnie się prowadzi, bardzo dobra widoczność, chyba jedyne auto, które ma lusterka w kolorze nadwozia. Jedyny mankament - spalanie.
~marcinszulc18@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
swietne auto jak za ta kase era focusow i golfow sie konczy i oby tak dalej kia rules!!!!!
3,3
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
niezłe auto byle by bardziej ekonomiczne zastanawiam się nad LPG
Kia Cerato Hatchback