Lista ocen Kia Cerato Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW od 2004 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Silnik te 2.0 CRDi to fajny silniczek, niestety 112 koni to nie jest za dużo. Autko fajnie się zbiera podczas wyprzedzania nie wyczuwa sięturbodziury, tylko czasem jak \'zawyży się bieg\' to strasznie pracować zaczyna, no ale to miałem tylko wtedy kiedy patrzyłem co ten silniczek potrafi i testowałem go troszkę w różnych warunkach. Ogólnie myślę jedna że jak by miała 130 koni to by było lepiej. Zastanawiałem się nad tuningiem, ale powiedziano...
~Notoco
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Silnik okazał sie dość niezawodny - nigdy nie zawiódł. Mial problemy z odpalaniem , szczególnie w zimie. Jak tylko temp spadała w okolice zera natychmiast pojawiały sie problemy. Przypuszczam ze gdzie jakiś czujnik głupiał od temperatur.
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Silnik dobrze dobrany do samochodu (waga samego pojazdu prawie 1400kg!!!), elastyczność silnika bardzo dobra (ciągnie od 1600obr, a wciska w fotel od 2000obr)
~Raptor
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Silnik ładnie ciągnie po przekroczeniu 1700obr, bez fajerwerków, ale sprawnie przyśpiesza niezależnie na jakim biegu
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Nic mu zarzucic nie moge. Brak dziury jak w przypadku 1,6 diesla. Na 4 biegu rewelacyjne przyspieszenie!
~Parqes
Wspaniała jednostka 2,0 l ma 113 a nie 112 PS
~Angelo
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Nie wyżyłowana jednostka, dość dynamiczna bez szaleństw.
Kia Cerato Hatchback