Lista ocen Kia Cerato Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW od 2004 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
No cóż skrzynia, nie haczy, fajnie biegi wskakują, jest takie \'kliknięcie\' przyjemnie sięjeździ. Złe strony są takie że trzeba troszkę wachlować biegami, bo inaczej samochód nas skarci takim niemiłym dźwiękiem każdy kto ma to wie o co chodzi, ale jeżeli jedzie sięi biegi zmienia przy 2400-2500 obrotach i po zmianie osiąga się poziom powyżej 1500 obrotów to nie ma problemu i wogóle się o tym nie wie... tak jak mówiłem spradzałem testowałem...
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Przed zakupem autka wystraszyly mnie komentarze innych o skrzyni biegow. Chyba nigdy nie jezdzili "salonowym" Peugeotem 306, gdzie wsteczny nie wchodzil od nowosci za pierwszym razem. Jej funkcjonowaniu nie mam nic do zarzucenia.
~Notoco
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Przełożenia dosc dobre ale na nieszczęście w okolicach 40-60km/h żaden bieg mi nie podchodził, wiec na miejskie normalne jeżdżenie trzeba trochę sie namachać lewarkiem.
~Raptor
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Lewarek zmiany biegów nieco za długi, przez co ma się czasem wrażenie, że śmiesznie wchodzą biegi. Poza tym bez zastrzeżeń
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Biegi nie haczą, nawet wsteczny jak na koreańczyka ładnie wchodzi. Wadą (według mnie) jest troszkę źle zestopniowana skrzynia biegów.
~Angelo
Polecam wrzucać 3 przy 60 4 przy 80 a 100 90/100