Lista ocen Kia Cerato Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW od 2004 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Samochód kupiłem sobie w Hiszpanii w zesżłym roku, był tam kryzys, o którym u nas się nie mówiło w mediach a tam już szalał. Auto z pełnym wuposażeniem, brakuje mi tylko automatu, skóry, podgrzewanych foteli i samościemniającego lusterka wstecznego. Resztę mam w tym 10 poduch powietrznych. Za wszystko zapłaciłem 23 tysiące z zarejestrowaniem i tłumaczeniem dokumentów, ale to dlatego bo sam się tam wybrałem i kupiłem przez znajomego. A to co...
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Przy zakupie auta uzywanego w Niemczech doskonale wychodzi wspolczynnik ceny do wyposazenia! Moja Cerato 2004 2.0 CRDi EX wyniosla mnie okolo 28 tys zl plus oplaty. Zycze powodzenia w poszukiwaniu calych aut tak wypasionych z serii VW, Skoda, Ford, Opel , Toyota itp.
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Samochód 5-letni z najwyższym wyposażeniem(climatronic,10airbag,pełna elektryka)nabyłem za śmieszne 15tyś zł. Zdecydowanie polecam
~Raptor
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Solidnie złożony samochód, z takim wyposażeniem nic bardziej niezawodnego nie kupisz
~Notoco
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Tanie i dobra auto za niewielkie pieniadze
~Parqes
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
z takim wyposażeniem jak mam inne pojazdy mogą się schować.
Kia Cerato Hatchback