Lista ocen Kia Cerato (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kufel112
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jestem niewielkich gabarytów więc nie mam problemów z miejscem, przestrzenią. Odniosę się do siebie i mojej rodziny. Ja mam zaledwie 174 cm. Jak dla mnie miejsca w sam raz. Pasażer przód ok. W tyle mam dwa foteliki dla dzieci. W Vectrze mogłem pomiędzy foteliki posadzić jeszcze trochę większego ,,Japończyka"- no w Cerato pozostaje pomiędzy fotelikami miejsce tylko na mały plecaczek dla dziewczyn. Zrobiłem jednym ciągiem 900 km.... Nie czułem...
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Z przodu nie narzekam, z tyłu pasażerowie podróżujący ze mna nie płakali i nie domagali się postojów w celu rozprostowania nóg. Brakuje mi tylko lepszego trzymania na boki w fotelach przednich, ponieważ podczas szybko pokonywanych zakrętów ciało sięprzesuwa \'wyrzuca na zewnątrz\' ale przy spokojnej jeździe nie ma z tym problemów, tak więc noga z gazu i fotele też są fajne. Cieszę sięże z tyłu jest podłokietnik, to o wiele bardziej zwiększa...
~rafber@polbox.com
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
nie narzekam na brak przestrzeni, również bagażnik (sedan) jest więcej niż obszerny. Krótkie są siedziska przednich foteli i ogólnie nie są wybitnie wygodne. Regulacja kierownicy w jednej płaszczyźnie i regulacja fotela kierowcy tylko na wysokość to minimum i mogło by być trochę więcej.
~Marcinos
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Z przodu jest dużo miejsca nawet dla wysokich ludzi, zmieszczą się ze swoimi długimi przeszczepami :-) ale już z tyłu po odsunięciu na max foteli jedynie osoby do 170 cm się mieszczą. Dodatkowo, spadający dach od środkowych słupków powoduje, że osoby mające ponad 190 cm dotykają podsufitki.
~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Ilość przestrzeni przy 4 dorosłych osoba jest bardzo duża. Odsunięty fotel kierowcy dość mocno i z tyłu bez problemu usiądzie komfortowo każdy człowiek. Nad głową tak samo dużo przestrzeni. Żaden kompakt typu fiesta, civic, clio, astra czy corsa - nie dorównują Ceracie.
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Auto na pierwszy rzut oka nie wygląda na pojazd, który powala przestronnością i wygodą jednak gdy pierwszy raz zasiądziemy za sterami tego samochodu mocno się zdziwimy. I z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca.
~fisiak
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
generalnie bardzo fajnie, ale nad fotelami to muszą jeszcze bardzo popracowac; nawet nie chodzi o to że twarde i mało kubełkowate, jednak głowy o zagłowek za cholerę mnie oprzesz, chyba że ise wygniesz i chcesz oglądac podsufitkę
~raf-ber
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Jest obszernie ale fotele są wybitnie nie wygodne, brak regulacji odcinka lędźwiowego i kierownicy w drugiej płaszczyźnie. Fotele są wąskie a z boku jest 5 cm wolnego miejsca do drzwi - po co?
~Lukasz
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Ogromna ilość miejsca dla pasażera, w szczególności na tylnej kanapie. Duży bagażnik, jedyny minus to sedan - ograniczony prześwit załadunkowy
~Dracos
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
Przestrzeni wystarczajaco na nogi, zarowno z przodu jak i z tylu. Nad glowa rowniez duzo miejsca. Spokojnie mozna przewiezc druzyne koszykowa 5 osobowa :)