Lista ocen Kia Cerato Sedan (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dracos
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
kupilem go za takie smieszne pieniadze, ze az wstyd mowic i to z polskiego salonu od Polaka, ktory stwierdzil, ze jest kryzys i oddal auto rejestrowane w 2008 z przebiegiem 16 tys km za 37 tys zl(w dieslu). Jak za nowy, niedotarty samochod z pozostala 2 letnia gwarancja, wyposazeniem LX (kimatronik i co tam potrzeba) to moim zdaniem naprawde super autko. Oczywiscie w salonie to juz jest drozej, a z zachodu od oszustow nie kupuje (mowa o...
~raf-ber
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Cena niska, jakość niska. Lakier czarny tzw. solid (nie metalik) porysowany niemiłosiernie - zbyt miękki. Zużyłem już jeden komplet opon zimowych (barum) - ząbkowanie i letnich (kumho) uległy wybiciu. Klocki co 30kkm tarcze co 60kkm, Czesta wymiana filtra kabinowego i konieczność nabijania klimatyzacji. Czego nie wydasz przy zakupie oddasz później - taka "sprzedaż ratalna" system koreański.
~Artur
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
I tu jest prawdziwym mistrzem, za 10 tyś. kupiłem auto z przebiegiem 100 tysięcy kilometrów, z pełnym wyposażeniem, zużywającym 5l ON/100km. Przez ro przejechałem blisko 52 tysiące km, wymieniając jedynie płyny i części eksploatacyjne!!! Badania techniczne zrobiłem w czerwcu i okazało się, że amortyzatory są w bardzo dobrym stanie (powyżej 65%).
~ja
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
olej tańszy od benzyny, spalanie niższe, dużo jeżdzę, powinno się w rozsądnym czasie zwrócić (różnica w cenie w porównaniu z benzyną przy nieznacznie lepszym wyposarzeniu diesla to ok. 12tyś, a ja m-cznie robię ok. 5tyś km.)
~gregOG
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Z Astrą w ciągu 2 lat miałem mnóstwo problemów. W Kii żadnych ! Oznacza to, że tzw. niemiecką solidność można między bajki włozyć.
~Marcinos
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
w porównaniu z modelem Cee´d cena ok. 54 kpln to trochę dużo jak na diesla. Moim zdaniem wersja EX powinna kosztować max 47-50 kpln
~Timi
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Za obecną cenę rynkową myślałem że przepłaciłem. Po 2 tygodniach od kupna już wiedziałem że byłem w błędzie.
~rafber@polbox.com
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Utrzymanie kosztuje mnie mniej niż poprzedni hyundai getz, a jest tak samo bezawaryjne.
~R.G.
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Trudno o ocene neizawodnosci po 2000km. Pali zdecydowanie więcej, niż podaje producent
~to.maszzz@wp.pl
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
W tamtym okresie (2006r.) najlepsza oferta na auto tej klasy w dieslu.
Kia Cerato Sedan