Oceny Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2009-2010

Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2009-2010

~phenyl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Samochodu na poważnie szukałem dobrych kilka miesięcy, a byłem do tego zmuszony, ponieważ mechanik zepsuł mi poprzednie auto do tego stopnia,że jakakolwiek resuscytacja była bezsensowna.Codziennie po kilka godzin ślęczałem przede wszystkim tutaj na autocentrum, wertowałem ogłoszenia,dzwoniłem,wysyłałem ekspertów itp.Kosztowało mnie to dużo czasu i pieniędzy.Nie miałem swojego faworyta,zupełnie nie wiedziałem co kupić, dopiero poszukiwałem...
~Tom
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Na początku myślałem o hondzie accord ponieważ miałem civica ale kolega trudniący się mechaniką powiedział mi żebym może kupił koreańca magentisa albo sonate. Mój wybór padł na magentisa. Dobrze się nim jeździ i co najważniejsze jest bezawaryjny. Prestiż to nie marka tylko jak samochód się nie psuje-bezawaryjność. Polecam nie będziecie żałować
~Marek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Przez przypadek trafiłem na ten samochód (wcześniej nawet nie wiedziałem o jego istnieniu), genialny stosunek produktu do ceny! Miałem różne samochody (większe od kompaktów), ale ten jest genialny - prosta konstrukcja, niska cena zakupu, dużo miejsca i niezawodność.
~Darek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo dobry samochód godny polecenia,a co najważniejsze bezawaryjny.
~Marcin mardyl@op.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
jestem bardzo zadowolony za te pieniadze nic lepszego sie nie dostanie
~irek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Jestem milo zaskoczony spalaniem, duży komfortowy samochód, silnik tez nie najmniejszy a tylko tyle gazu, diesel pali mniej ale nie za takie pieniądze co gaz, a do tego kosztowne naprawy. raczej jeżdżę spokojnie ale jak trzeba to i nacisnę pedał. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~canon3@op.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Przymierzając się do zakupu nowego auta kierowałem się następującymi atutami ma być duże mieć dużo koni, niską cenę oraz ma być benzynowe z możliwością zainstalowania gazu czas jazdy jakieś pięć lat i kupuję następne Wchodziło w grę kilka marek w podobnej cenie jak Skoda Lancer Toyota Cherwolet Niestety samochody te posiadają silniki TSI które nie lubią gazu lub instalacja LPG kosztuje 12000 zł Zostały do wyboru tylko dwa Skoda ze starym... (Silnik)
Kia Magentis II Sedan Facelifting