Ocena kierowcy - Kia Magentis II Sedan Facelifting

canon3@op.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 DOHC 164KM 121kW
Rok produkcji 2009
Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Jeżdzę 10 lat koreańczykiem (Leganza) autko nigdy mnie nie zawodło i nigdy się nie popsuło jeżdzi idealnie do dzisiaj cały czas jeżdzę na LPG. Kupiłem nowe tylko z powodu podstarzałego wieku Leganzy
Przymierzając się do zakupu nowego auta kierowałem się następującymi atutami ma być duże mieć dużo koni, niską cenę oraz ma być benzynowe z możliwością zainstalowania gazu czas jazdy jakieś pięć lat i kupuję następne Wchodziło w grę kilka marek w podobnej cenie jak Skoda Lancer Toyota Cherwolet Niestety samochody te posiadają silniki TSI które nie lubią gazu lub instalacja LPG kosztuje 12000 zł Zostały do wyboru tylko dwa Skoda ze starym słabym silnikiem 105 koni (odpadła za słaba) lub Cruze z silnikiem 140koni Wyżej wymienione marki Odpadły tez z innych powodów jak - wersja standard nie istnieje za wszystko trzeba dopłacać za mocny silnik pierduły nawet za koło zapasowe w w wyposażeniu dodają zestaw naprawczy pewnie łatkę i klej a pompkę kup sobie sam wychodziła za to cena z kosmosu (np komputer pokładowy dopłata 4000zł radio 1500zł) W Kia za 62000 zł dostałem całkiem niezłe wyposażenie silnik 164 KM komputer pokładowy duży samochód 4,8 metra nawet radio ma USB a głośniki robią basy i to wszystko bez żadnych dopłat za umiarkowaną cenę.Za pieniądze które mi zostały kupię żonie jakieś małe autko Co do silnika na początku rozczarowanie straszny muł gdzie te konie i niespodzianka za mało palił inne nowe auta żrą paliwo jak smok po 2000 kilometrów silnik dotarł się i teraz idzie jak burza. Dowiedziałem się ze te żółte koreańskie małpy specjalnie zaprogramowały komputer żeby go nie zatrzeć.
Skrzynia na początku haczy p dotarciu jest O.K. Biegi wchodzą nieźle nawet bez sprzęgła a to najlepszy test Według mnie za niskie przełożenia w stosunku do mocy silnika chociaż idealne do jazdy po mieście wszędzie można czwórką To jest tylko moja opinia (lubię dwójką wykręcać stówkę lu więcej)
Może być - idealny na nasze wysokie krawężniki i dziury jeżdząc po polnych drogach trochę głośny
O.K.
Mocne ogrzewanie przy 20 stopniach mrozu jeszcze nie ustawiam ogrzewania na maxa jest gorąco przy włączonym odszranianiu szyby nigdy nie zaparowały
Pali tyle co w instrukcji nie chce więcej Jest zima ato nie jest dotarte jeżdżę po mieście na krótkich odcinkach
Autko dobrze wyposażone, bardzo duże z mocnym silnikiem z małą cenę
Niewiadomo ato nowe
Niewidomo auto nowe