Oceny Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW od 2009

Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW od 2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Magentis II Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW od 2009

2,9
~jenois
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
kia power to surprise!!! Na pewno Magentis sprawi nam wiele niespodzianek i to nie miłych....wręcz żenujących poczynając od spalania.. (diesel) jest on wysoce nieekonomiczny mimo 6 stopniowej skrzyni i jazdy do 100 km/h spala na trasie 8l według wskazań komputera i to nie w 5 osób i bagaż... wiec te książkowe spalanie mogą sobie wsadzić razem z ta gwarancją:D 7 lat gwarancji na.....waciki hehe a autoryzowany serwis hmm jest to grupa...
3,5
~Toperz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Wbrew opiniom przedmówców porównałbym to do Daewoo. Kiedyś też mówiono że Lanos czy Leganza nie odbiega od innych aut w swojej klasie, dziś wydaje się to śmieszne. Myslę że tak też będzie Magentisem. Materiały użyte do wykonania auta nieco psują obraz całości. Po prostu czar pryska po wejściu do środka. Nie jest to Honda Opel czy nawet Renault. Pomimo dużych wymiarów zewnętrznych auto nie jest zbyt przestronne po prostu przeciętnie. CO...
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
stosunkowo wygode auto z przyzwoitym silnikiem, fotele z przodu mogły by być bardziej wygodne, poprzednio jeździłem Toyotą Avensis III generacji i jakość wykończenia wnętrza oceniam wyżej w Kia (Magentis wersja Gold)
~SEBA
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Uważam, że autko warte zachodu, my europejczycy od lat karmieni niemiecką technologią powinniśmy dać szansę innym producentom bo naprawdę się starają i dobrze im to wychodzi. Jeśli autko nie zawiedzie następnym jakim zakupię będzie następca MAGENTIS-a II, a zdjęcia już są i uważam, że konkurencja będzia miała bardzo poważny problem.
~mlodson@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
BRAWO KOREAŃCZYCY !!!, Kawał auta za dobre pieniądze, poczyniliście kamień milowy od czasów DEAWOO LANOS, NUBIRY, LEGANZY. Jeżeli autko będzie bezawaryjne, to naprawdę grupa VW jest w poważnych tarapatach...
~marek.cr@wp.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
auto wyglada bardzo ladnie jest napewno warte uwagi jak dla mnie koreanczycy mogliby troche popracowac nad deska rozdzielcza zeby ja troche unowoczescnic ale jest ok sysytem audio tez daje rade (dodatkowe sloty na usb i mp3) moze kolor podsietlania radia moglby byc inny ale w sumie to rzecz gustu podswietlenie zegarow rewelacja sa bardzo czytelne i mozna jeszcze regulowac podswietlenie
~elpoat
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Kia Magentis po FL to naprawdę solidny samochód za niewielkie pieniądze, oferuje w standardzie to co w vw jest w opcji, bardzo dobre właściwości jezdne, dynamiczny silnik crdi 150 km, spalanie na poziomie 7 l, przestrzeń jak w klasie wyższej średniej... Po prostu bije na głowę wszystkie inne auta w swojej klasie
3,8
~Mmi
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Jest dobrze ale mogło by być lepiej. Obecne KIE są dużo lepiej wykonane i śmiało mogą konkurować z Fordami, VAGami i Toyotami. Ten Magentis jeszcze nie :)
~Barthezzz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Jak dla mnie piątka. Super cena, dość bogate wyposażenie,minus to brak xenonów. Przyjemny wygląd, środek schludny. Silniki ok, aczkolwiek mogłoby być w opcji jeszcze 2.4 z hyundaia.
~Capricornis
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
super wygląda, ma 95% tego co auta 2x droższe. Bryka 4.8 m. Jak widzę tych gości z szkopswagenów śmiech mnie ogarnia.
Kia Magentis II Sedan Facelifting