Lista ocen Kia Magentis II Sedan (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bonusso
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
mam 4-biegowego automata. To nie jest rozwiazanie dla sportowcow. Jednak malo ktory kolega reczny daje rade na swiatlach ( bo jednak trzeba troszke pomieszac, a tu gaz do dechy i obiecane 11,5 s jest). Tiptronik mocno ograniczony, ale przydaje sie gdy chce przytrzymac go na obrotach. Chcialem komfortu to go mam.
~bonusso
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Automat 4-biegowy. Komfort i 0 sportu. Jeździłem mercedesem z DSG to mam porównanie. DSG to marzenie, ale ten też jest OK. Do manuala raczej nie wrócę. Przyspieszenie maksymalne dostępne bez wysiłku - gaz w dechę. Nie można szarpnąć autem przy starcie. Niewprawiony kierowca może się nieźle oszukać :).
~herbu
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Biegi wchodzą z charakterystycznym kliknięciem - niczym joystick w grze komputerowej. Trochę długie skoki lewarka, ale do przyzwyczajenia. Nie jest to sportowe auto, więc taka charakterystyka pasuje do niego. Skrzynia, podobnie jak silnik - bezawaryjna.
~bodzio
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Biegi ladnie wskakuja, nie ma chaczen czy innych takich, od razu sie przyzwyczailem, 6ty bieg na trase to super sprawa
~magcrdi
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Idealnie do tego silnika dobrane przełożenia. Biegi wchodzą lekko i precyzyjnie.
~Leszek
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
6 stopniowa. Biegi wchodzą lekko i precyzyjnie. Króciutka jedynka.
~Krystian
Sedan 2.7 V6 188KM 138kW
Pracuje bardzo płynnie, bez szarpnięć.
~Andrew2611
Sedan 2.5 i V6 24V 168KM 124kW
ałtomatik radość w stanu w korkach
~Jacek
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
mogłaby by nieco lepiej zestopniowana
~TomIgnac
bez zarzutów