Oceny Kia Magentis II Sedan

Oceny Kia Magentis II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Magentis II Sedan

~Krystian
Sedan 2.7 V6 188KM 138kW
Kto nie spróbuje, ten niech żałuje. Nie będę więcej płacił za znaczek BMW czy inny z tzw. segmentu premium skoro Kia oferuje poza tylnym napędem to samo w dużo niższej cenie. Jeżeli mam doszukać się w tym samochodzie jakiś wad, to tak na poważnie ciężko jakiekolwiek znaleźć. Na pewno minusem będzie spalanie paliwa. Autem trzeba się nauczyć jeździć, aby automat niepotrzebnie nie redukował ciągle biegu, co powoduje wzrost apetytu na paliwo. Jest...
~herbu
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Na plus przestronność, komfort, bezawaryjność, wyciszenie, rozplanowanie wnętrza, ergonomiczność, cena. Na minus zużycie paliwa, oraz lakier - mógłby być lepszy. Generalnie mogę śmiało stwierdzić, że Kia była dla mnie nie lada zaskoczeniem.Spodziewałem się prostego, plastikowego wnętrza, o nudnym designie, od takiego nudnego, japońskiego stylu. Jakże się myliłem - auto jest wykonane bardzo porządnie, we wnętrzu nic nie skrzypi, nie trzeszczy...
~Andrew2611
Sedan 2.5 i V6 24V 168KM 124kW
autko zrobione bardzo mocno i stabilnie nie jedno bmw zostaję na światłach a jakie nie pozorne następny samochód tak samo zostanę w rodzinie kia ale tym razem nowego kia opirus Amanti ;-) 3,8 litra motor
~bonusso
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Pisałem o tym wozie 1,5 roku temu. Naprawdę jest to bardzo dobry i wygodny samochód. Po 60 tys. po polskich drogach nic nie skrzypi, nie terkocze itd. Nie wymieniałem klocków, łączników. Jeżdżę komfortowo w nie rzucającym się w oczy samochodzie. Rewelacja (za tę cenę - kupiony jako nowy w Berlinie)!
1,7
~grzeskudzin@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Caloksztat to za te pieniądze to co jest oferowane to skandal. Wedug mojej opinni na temat tego auto to olbrzymiara rola Dilera i Serwisu. Diler można stwierdzic jest dobry bo wcisno mi to co nazywa się samochodem a Serwis to tragedia. Przyklad brak klocków w Serwisie w Warszawie. Sprężarka klimatyzacji to wielka pomylka co do samochodu to również kit lub fajans w ladnym opakowaniu.
~Ad
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Zaskoczenie komfortem jazdy i elastycznością. Bardzo przyjemne auto. Na zewnątrz zupełnie się nie wyróżnia, za kierownicą bardzo pozytywnie zaskakuje. Polecam
~bodzio
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jestem zaskoczony tym autem bradzo na plus. Przestrzen, komfort jazdy, olbrzymi bagaznik - naprawde udany pojazd nie sprawiajacay problemow gdy serwisowany na czas
~TomIgnac
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
do kilku szczegółów można by się przyczepić stylistycznie ale są bardzo poprawne
~krzysztofjw@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
bardzo zadowolony auto nie dla snobów preferujących gołe Paski, i nie dla pseudo-ekspertów plujących na wszystko co nie niemieckie
~Kloda
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Świetne autko, za rozsądną cenę. Jeśli lubisz wyróżniać się i nie ma dla ciebie znaczenia znaczek na masce, szczerze polecam.
Kia Magentis II Sedan