Lista ocen Kia Magentis II Sedan (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leszek
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Mam klimę manualną. Denerwująca opcja z automatycznym włączaniem klimatyzacji przy nawiewie na szybę. Opcja nie jest do końca bezsensowna bo rzeczywiście jest to jedyna metoda aby w deszczowy dzień, przy 4 osobach odparować szybę, jednak na co dzień denerwująca jest konieczność ręcznego wyłączania AC. Sama klima i działa bez zarzutu, ogrzewanie również.
~herbu
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Klimatyzacja (automatyczna) chłodzi, a wręcz mrozi. Ogrzewanie również działa bardzo wydajnie. Szybko się nagrzewa i szybko schładza. Jeden z lepszych wyników na tym polu - można porównać do starszych Volvo, które słynęły z rewelacyjnego ogrzewania.
~bodzio
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
w zimie grzeje super - w lecie klima chlodzi idealnie - ostatnie wakacje byly duuuze upaly i nie zdazylo mi sie ustawic klimy na max na dlugiej trasie bo w kabinie sie robi za zimno
~grzeskudzin@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Tragedia to co sie dzieje ze spręzarką klimatyzacji to skandal. W takim aucie za taką kasę na 41 000 km już będzie do wyminy drugi raz.
~bonusso
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Klimatyzacja zaskoczyla mnie. We fiacie stilo automatyczna klima krecila spezarka caly czas, tutaj - kiedy sie da - sprezarka wylacza sie!
~krzysztofjw@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
automatyczny klimat, wszystko według ustawień 5 osób w środku i bez problemów z zaparowanymi szybkami
~Krystian
Sedan 2.7 V6 188KM 138kW
Po wymianie filtra kabinowego działają szybko i wydajnie.
~TomIgnac
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
tutaj jest ok, szyby nie parują a więc ok
~bonusso
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nie mam uwag. Teraz delektuję się podgrzewanym fotelem.
~Andrew2611
Sedan 2.5 i V6 24V 168KM 124kW