Oceny Kia Opirus

Oceny Kia Opirus – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Opirus

~Tomek
Kia Opirus
Sprzedałam ten samochód miesiąc temu.Przejechalem ponad 300 tys km na Taksówce w Warszawie.Przez ten czas mialem następujące naprawy.Wymina uchwytu pasa kierowcy palila się kontrolka abs dwa razy polerowane reflektory raz regeneracja maglownicy wraz z pompą wspomagania.Kilka razy wymiana żarówek pozycyjnych i drogowych.Plus oleje w skrzyni co 100 tys.Samochod z przebiegiem 570 tys sprzedałem calkowicie sprawny z orginalnymi amortyzatorami z...
~Jacek
Kia Opirus
Najfajniejszy samochód jakim jeździłem.Przejechalem nim ponad 100 tys km i zawsze mi się gębą śmiała jak do niego wsiadalem.Przy zakupie mialem stracha że to wynalazek i że dziwnie wygląda i że będzie to skarbonka bez dna.Zachęciła mnie bardzo niska cena i dobry stan samochodu.
~zlotko5
Kia Opirus
Jedno jest pewne że to nie jest ekonomiczne auto do miasta, ale nadrabia komfortem podróżowania, bardzo dużo miejsca, bardzo dobre wykończenie. Jeżeli chce ktoś chce uniknąć wyłaniania się z tłumu właścicieli samochodów na pewno nie jest to samochód do takiej osoby, ten samochód po prostu przyciąga wzrok nie tylko kierowców stojących na światłach ale i przechodniów i robi furrore pod marketem.
~Kobra
Sedan 3.8 i V6 24V 267KM 196kW
Kia Opirus
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Dla mnie najważniejsz jest niezawodność i (wbrew niektórym opiniom) mam wysokie mniemanie o niezawodności koreańskich produktów, z którymi mam już do czynienia ponad 25 lat.
~właściciel
Kia Opirus
super geniealnie!!!!!za te pieniądze (kupiłem wersję bez skury i ksenonów za 129tyś!!!!!!!!!!!)nie dostanę nic lepszego!!! kierowcy avensisów które są nieduzo droższe (około 110tyś) patrzą na opirusa z zazdrością i tylko pytają mnie gdzie można kupić takie cacko i ile to kosztuje a ja dumnie odpowiadam to kia opirus...cenę czasami trochę zawyżam hehe
~Paweł
Kia Opirus
Samochód naprawdę godny polecenia. To prawdziwa limuzyna która sporo pali ale za to odwdzięcza sie dużym komfortem podróżowania. Auto jak do tej pory bezawaryjne.
~Motoeustachy
Kia Opirus
Auto duże, wmiare komfortowe, jednak dużo mu brakuje do mercedesa. Trakcja auta daje dużo do życzenia, a zużycie materiałów w środku niestety zbyt szybkie.
~Aston
Kia Opirus
Auto niezawodne i niesamowite pod wieloma względami !!!
Kia Opirus
Po zdjęciu wszystkich oznaczeń, auto , wbrew moim intencjom, wzbudza sensację.
Kia Opirus
Dobre auto. Kupowałem , aby nie rzucać się w oczy , jak w Mercedesie czy BMW. efekt wręcz odwrotny. Auto wzbudza zainteresowanie.