Lista ocen Kia Opirus (23)

~Piotr
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Samochód ogólnie jest absolutnym liderem jeśli chodzi o to ile oferuje w cenie zakupu używanego. W swoim segmencie jest wysoko w czołówce pod kątem wygody a już na pewno przerasta swój segment pod kątem miejsca w kabinie. Jedyne minusy to brak v8 w ofercie i chociaż napędu na tył
~Jacek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Najfajniejszy samochód jakim jeździłem.Przejechalem nim ponad 100 tys km i zawsze mi się gębą śmiała jak do niego wsiadalem.Przy zakupie mialem stracha że to wynalazek i że dziwnie wygląda i że będzie to skarbonka bez dna.Zachęciła mnie bardzo niska cena i dobry stan samochodu.
~Kobra
Sedan 3.8 i V6 24V 267KM 196kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Dla mnie najważniejsz jest niezawodność i (wbrew niektórym opiniom) mam wysokie mniemanie o niezawodności koreańskich produktów, z którymi mam już do czynienia ponad 25 lat.
~Tomek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Sprzedałam ten samochód miesiąc temu.Przejechalem ponad 300 tys km na Taksówce w Warszawie.Przez ten czas mialem następujące naprawy.Wymina uchwytu pasa kierowcy palila się kontrolka abs dwa razy polerowane reflektory raz regeneracja maglownicy wraz z pompą wspomagania.Kilka razy wymiana żarówek pozycyjnych i drogowych.Plus oleje w skrzyni co 100 tys.Samochod z przebiegiem 570 tys sprzedałem calkowicie sprawny z orginalnymi amortyzatorami z...
~zlotko5
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Jedno jest pewne że to nie jest ekonomiczne auto do miasta, ale nadrabia komfortem podróżowania, bardzo dużo miejsca, bardzo dobre wykończenie. Jeżeli chce ktoś chce uniknąć wyłaniania się z tłumu właścicieli samochodów na pewno nie jest to samochód do takiej osoby, ten samochód po prostu przyciąga wzrok nie tylko kierowców stojących na światłach ale i przechodniów i robi furrore pod marketem.
~właściciel
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
super geniealnie!!!!!za te pieniądze (kupiłem wersję bez skury i ksenonów za 129tyś!!!!!!!!!!!)nie dostanę nic lepszego!!! kierowcy avensisów które są nieduzo droższe (około 110tyś) patrzą na opirusa z zazdrością i tylko pytają mnie gdzie można kupić takie cacko i ile to kosztuje a ja dumnie odpowiadam to kia opirus...cenę czasami trochę zawyżam hehe
~Motoeustachy
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Auto duże, wmiare komfortowe, jednak dużo mu brakuje do mercedesa. Trakcja auta daje dużo do życzenia, a zużycie materiałów w środku niestety zbyt szybkie.
~corrigo@plusnet.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Dobre auto. Kupowałem , aby nie rzucać się w oczy , jak w Mercedesie czy BMW. efekt wręcz odwrotny. Auto wzbudza zainteresowanie.
~fan
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
genialnie, dopiero teraz rozumiem, co znaczy \"kultura pracy\" (Silnik)
~jackzab@op.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
sie postarali samochod jak nie kia za te pieniadze nic tak zrobionego nie kupisz jak ktos nie ma lekow to polecam 5 lat gwarancji bez limitu tez o czyms swiadczy duze spalanie to minus