Oceny Kia Optima I Sedan Facelifting

3,3
~baka1408
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 165KM 121kW
Kia Optima I
Kia Optima to samochód pełen sprzeczności - z jednej strony dynamicznie skrojona sylwetka, nowocześnie stylizowane wnętrze ze sportowo ukształtowaną kierownicą i nietuzinkowo zwróconym panelem głównym w stronę kierowcy. Z drugiej zaś strony gumowy, nieprecyzyjny i nieprogresywny układ kierowniczy, fatalny silnik o kiepskich osiągach i przeciętnym brzmieniu oraz wątpliwej jakości skrzynia biegów - nie zdradzająca z pewnością żadnych znamion...
~kreegz
Kia Optima I
Auto przestronne, wygodne i wybijające się na tle typowych graczy segmentu D (Mondeo, Insignia, Passat). Dobra widoczność, przyzwoite wyciszenie, fajny silnik i miło pracujący automat. Zdecydowanie na plus po przesiadce z Mondeo (a wcześniej Avensisa). Kia potrafi jednak zaskoczyć :)
~AndreyA
Kia Optima I
Ogólnie jestem zadowolony, dostałem to czego oczekiwałem. Zobaczymy jak rozwinie się sprawa zawieszenia degradowanego przez miasto Wrocław oraz jak będzie się zachowywać ASO na gwarancji. Te dwa punkty są najsłabszą cześcią tego zakupu.
~Melon
Kia Optima I
pracuje wyśmienicie, kultura pracy bardzo dobra, cichy jak na diesla (Silnik)
~Majo
Kia Optima I
Jaki na razie zrobiłem około 4000 km, głównie po Warszawie. Przy jeździe po Warszawie spalanie wynosi 6-7 litrów. Przy szybszej autostradowej jeździe 7litrów. Przy wolniejszej trasie poza miastem udało się osiągnąć 5,4. (Koszty utrzymania)
Kia Optima I Sedan Facelifting