Lista ocen Kia Picanto I (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ing
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jak kupowałem podstawową wersje więc była 3000 droższa od Fiata SC. Tyle miałem kasy i za tyle kupowalem nie żałuje! Autko jak na podstawowe wyposażenie na tamte czasy było bez konkurencjii. Poducha kierowcy, centralny zamek na pilota z alarmem, czujniki cofania, zapalniczki, schowek i bagażnik podświetlany, kanapa i oparcie dzielone, popielniczka uchwyty nad glowami wszystkich pasażerów. Tego Panda w połowie nie oferowała.
~Peter
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Kosztuje tyle co Fiat Panda z silnikiem z epoki kamienia łupanego 1,1 który w mieście pali 8-9 l. Poza tym myślę że niska awaryjność KIA potwierdzi się również w tym przypadku. Kiedyś byłem szczęśliwym posiadaczem Sephi ( auto super ) . I to przekonało mnie do zakupu drugiego auta tej marki. Jeśli to się sprawdzi równie dobrze co Sephia dla siebie jako kolejne auto kupuję któryś model Kia .
~pikusia
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
teraz podobno za 35000 mozna miec takiego z elektrycznymi szybami i klima i dwiema pp, ja dalam troche ponad 32000-wspomaganie i 1 pp, obrotomierz lusterka i zderzaki w kolorze nadwozia- nie zaluje- wtedy z klima to byly tylko po 40.000-lekka przesada. obecnie cena jest bardzo adekwatna do jakosci. a poza tym to unikat niewiele takich jezdzi. jak ktos nie ma uczulenia na koreanskie firmy to polecam.
~szmyru
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Świetne auto do pracy. Bardzo wygodne i nie męczy pleców. Robię nim codziennie od 200 do 400km i nie czuję się zmęczony. Potrafi zadziwić prędkością i przyspieszeniem. Do miasta ideał z czujnikami parkowania.Mieści się prawie wszędzie. Na trasę bardzo przyjemne auto jeżeli się nie spieszymy i wiatr nie szaleje.
~Mateo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Dach nad głową na czterech kołach. Jeżeli szukasz komfortu, osiągów, wygody, to nie jest to auto dla ciebie. Kia Picanto, to po prostu środek transportu z punktu A do punktu B. Za takie pieniądze trudno kupić coś młodszego. Szukałem auta z 2003 albo 2004 roku, a kupiłem Picanto z 2006.
~pawel
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
szukałem rok auta i z KIA nie wyszedłem bez PIKUSIA - to chyba wiele tłumaqczy, jesli kogoś nie stać na nowy to zawsze pozostają ciągańce i rozbitki za kikla euro Ale jak chcesz mieć łapki zawsze brudne od smarów, olejów i innego dziadostwa kup używany!!
~white-star
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jak za tą cenę wyposażenie bardzo bogate. W standardzie jest regulacja fotela kierowcy na wysokość, czego nie ma np w Pandzie a dla wysokich kierowców jak ja jest niezbędne :p
~AFX
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Za 33000zł.kupiłem auto w wersji optimum plus z klimatyzacją,elektryką szyb,skórzaną kierownicą i dźwignią zmiany biegów,oraz chromowanym grillem. Oczywiście auto nowe z salonu.
~MISIEK :)
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Tani samochód - w wersji podstawowej dosłowny golas, ale wart swoich pieniędzy ze względu na bezobsługowość, małą awaryjność i małe gabaryty (przydatne w mieście i na parkingu).
Dziennik kosztów dla Kia Picanto I
6,9
7,2
8,2
~Szczypoo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Auto bardzo tanie, więc nie ma co się spodziewać luksusów. Jednak auto ma wszystko co potrzeba do sprawnego przemieszczania się po mieście