Lista ocen Kia Picanto I (78) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peter
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
W porównaniu z drugim autem w rodzinie diesel , ogrzewanie to jest bajka . W zimie rozgrzewa się po przejechaniu 1 kilometra. W drugą stronę nie miałem okazji.
~DYSCO
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
jeżdziłem nim w zimie i grzeje już po nie całym kilometrze, w lecie jest też jest ok, nad morzem w lipcu tego roku dało rade, więc pozytyw.
~Kubica
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
Szybko się nagrzewa i klimatyzacja też daje radę. Mam wszystkie szyby w "prondzie" to wentylacja tez jest dobra ;-)
~Szczypoo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Wszystko działa bez zarzutu. Żałuję tylko, że nie kupiłem wersji z klimatyzacją, ale da się bez tego jakoś jeżdzić.
~tomasz1980
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
Mam klimę, bardzo fajna rzecz :-) Nawiew OK, chociaż czasem lubi "zaterkotać", ale na krótko. Ogólnie pod tym względem bez zarzutu.
~dysco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
też kolejny plusowy punkt, szybko się nagrzewa w zimie, a wlecie z tymi upałami poradził sobie wporządku nawet nad morzem
~walterr
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
w zimie robi się szybko ciepluko, w lecie nie sprzwdziłem, ale te majowe ciepłe dni zniósł dobrze. dmuchawa pracuje w miar cicho
~Mateo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Wentylacja działa nieźle. Wentylator jest dosyć cichy. Ogrzewanie na plus. Silnik szybko się nagrzewa.
~Piotrek
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
szybko sie nagrzewa, nawet z instalacja gazowa, przydalaby sie klima- w moim nie ma niestety
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Mały silnik wolno nagrzewa się ale za to później dobrze grzeje, mały filtr kabiny szybka się zapycha