Lista ocen Kia Pregio 2.7 D 84KM 62kW 1998-2002 (27)

2,9
~krisp
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
do 4 lat użytkowania jeździ się bezawaryjnie. po 4 latach (120tys.) zaczynają się niespodzianki i awarie - trzeba ładować gotówkę w naprawy. idealny samochód w leasing na 3-4 lata, później lepiej się go pozbyć.
3,4
~pajak.pajak@wp.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
jest to dozyc ciekawa propozycja auta dostawczego, jedna wymaga spokojnej eksploatacji i regularnosci w przegladach. poza tym kazdy kierowca poradzi sobie z mniej uciazliwymi usterkami
~Piotr
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
duże auto za dobrą cenę , tylko trzeba poprawić fabrykę w sprawie wyciszenia i dodatkowego wyposażenia w to co by się przydało - no ale za tę cenę trudno wymagać cudów. Generalnie tanie w eksploatacji i dość proste w obsłudze -dla chcącego nic trudnego. Ze względu na specyficzną konstrukcję drzwi i brak fabrycznego zabezpieczenia antykorozyjnego podatne niestety na rdzę.
3,7
~zespół LIBERTY
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
blacharka wymaga zastanowienia się z strony konstruktorów. reszta jest ok.
~superkris@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Auto ładne, tanie, niezawodne, ponadto pojemne i zwrotne, wyciąga nawet 155km/h. Za te pieniądze to dobra oferta. Tylko serwis wyciąga kasę, naprawy wykonywane niefachowo, zbywają klienta.
2,2
~Artur G.
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Zawiodłem się. Miałem wcześniej terenowy KIA i był jakby innej jakości. Mam też w firmie podobny samochód do Prego Hyundaia H100. Jest to zupelne przeciwieństwo pod względem jakosci, wogóle się narazie niepsuje. Był tez droższy...
~Jaro
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Silnik cąlkiem elastyczny jak na diesla. W mieście spisuje się bardzo dobrze, poza miastem przydało by sie parę koni więcej, ale przecież to dostawczak a nie wyścigowka. (Silnik)
3,6
~Michael, Husky
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
W sumie świetne auto, mimo 212 kkm. silnik jest bez zarzutu ! Pali mało (7,6-9 l./100 km. ). Brak ABS-u, przy blokujących hamulcach to kaskaderka. Rada: jeźdźcie powoli tym autem (70-95 km./h) bo może być krucho... Duża buda w porównaniu z innymi japanami
~kolibeer@1gb.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Doskonałe auto za doskonałą cenę. 7 lat bezawaryjnej pracy.
3,7
~Artur
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Samochód w naszych rękach od nowości od połowy 2000 roku, służy we współdzielni mieszkaniowej do dzisiaj, powoli zaczynamy się rozglądać za czymś nowszym i większym.