Lista ocen Kia Pregio 2.7 D 84KM 62kW 1998-2002 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~superkris@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Zawsze bezawaryjnie dojeżdża do domu. Uwaga na serwis w Łodzi: Firma Pokors... to banda cwaniaków Firma Nord.... straciła autoryzację i zostawiała mnie na tzw gwarancyjnym lodzie. Centrala Kia w Warszawie bardzo nieprzychylnie i bezprawnie zbywa interesantów (naprawy gwarancyjne).
~pajak.pajak@wp.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
do powaznych usterek zalicze wymiane szczotek i diody alternatora i szybkie zuzycie elementów gumowych zawieszenie, co skłania do czestych wizyt w ASO poza tym wiele do zyczenia pozoastwia rdza pojawiajaca sie na nadwoziu
~kolibeer@1gb.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
przy 260tyś rozleciało się łożysko sprzęgłowe i weszło między tarczę a docisk. wymieniłem komplet, mimo, iż i tarcza i docisk były jeszcze w nienajgorszym stanie
~Michael, Husky
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Z poważnych usterek sypią się poduszki gum na zwrotnicach, zapiekają klocki w przednich hamulcach, pękł mi też przewód powrotny ropy z pompy...
~Piotr
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
wszystko w normie przewidzianej na auto dostawczej o tym przebiegu w 7 letnim wieku , w Polskich warunkach drogowych
~Artur G.
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Najsłabsze zawieszenie. Bardzo odradzam nawet powolną probę zaatakowania krawężnika przy parkowania jeżeli jest max obciażenie.
~Jaro
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Jak już wczesniej wspomniałem wymiana wahaczy przy 70000km , z powazniejszych usterek to by bylo na tyle.
~użytkownik
chyba z 10 razy na lawecie była poza tym straciła kilka koni mocy
~tofi.fi@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Uszczelki Cięzko odpalić w zime zardzewial klakson klamka tylnich drzwi itd
~zespół LIBERTY
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
hamulce - trochę mnie nie lubią, ssanie nie działa.