Lista ocen Kia Pregio 2.7 D 84KM 62kW 1998-2002 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~superkris@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
do 100km/h wporządku, dalej daje o sobie znać silnik. Trochę słychać tylny most i skrzynkę biegów, ale to typowe w tych pojazdach. Stukają szybki w drzwiach przesuwnych i po przeciwnej stronie.
~Jaro
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Z wyciszeniem jest przeciętnie, choć ja sie przyzwyczaiłem ,powyż 120km/h robi się głośno, przy standardowej instalacji audio, trzeba dac prawie na maxa żeby cos śłyszeć.
~zespół LIBERTY
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
proponuje wyciszać głośną muzyką np. depressive black metal. (silencer, sterbend itp) inaczej dźwięk silnika nakłoni Cię szybciej do samobójstwa
~Piotr
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
po ociepleniu i nałożeniu wielu warstw wyciszenia z mat bitumicznych oraz wykładzin , doprowadziłem do ogólnego zadowolenia. Fabrycznie auto jest jak puszka
~Artur
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Wyciszenie gorsze niż ten cały samochód, od nowości wyciszenie jest kiepskie, bez względu na to, które się wyciszenie da.
~krisp
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
wspomniane już przy opisie silnika. powyżej 90km/h robi się nieznośnie głośno, powietrze świszczy, silnik wyje...
~Inster72
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
główny mankament tego auta, trochę głośno w środku ale da się znieść nawet w dłuższej trasie
~pajak.pajak@wp.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
auto jest niedostatecznie wyciszone, przy wiekszej predkości bardzo slado slychac radio.
~kolibeer@1gb.pl
trochę głośno powyżej 100km/h, ale pamiętajmy, że to dostawczak
~Michael, Husky
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Dobre na małej prędkości obrotowej silnika, wiatru nie słychać