Lista ocen Kia Pride (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
teraz prajde z 99 kupi się za 5 tys bez problemu czy to dużo hm auto nie jest zbyt komfortowe trza się liczyć że blacha lada moment może polecieć paski klocki itp.będą do wymiany tłumik i tarcze też długo nie pociągną jeśli nie były wymieniane do tej pory ja jednak uważam że warto zajnwestować zamienników części jest bardzo dużo i są tanie należy pamiętać żeby nie wdać się w interesy z serwisem kia to straszni zdziercy za pasek rozrządu i...
~BArtek
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Jakość adekwatna do ceny. Cena zkupu w 1999 roku 26300zł. Niestety, jakość platików we wnętrzu jest po prostu fatalna - wszytsko trzeszczy i stuka. Mozna jednak do tego przywyknąć. Jeżeli nie oczekujecie od auta wyglądu samochodu dla agenta 007, a zależy wam na ekonomicznym, niedrogim w zakupie i utrzymaniu oraz nierzucającym się w oczy samochodzie to polecam. Należy jednak pamiętać, że je kupując obecnie musimy liczyć się z faktem, że już go...
~markus3d@interia.pl
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
Kia Pride można nabyć z naprawdę nieduże pieniądze, a w zamian otrzymujemy auto które nie raz może miło zaskoczyć :) Jeśli ktoś szuka swojego pierwszego auta, samochodu na czas określony i czegoś naprawdę taniego, czego nie będzie nam szkoda to Kia jest w sam raz :) Można się wyszaleć, poprzerabiać a jak już się znudzi to bez sentymentu wywalić na złom :D
~jezow-jg
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Auto jest tak tanie, że aż trudno uwierzyć w moje wysokie oceny. Spowodowane to jest tym, że samochód jest mało znany ale i tym że niestety szybko rdzewieje. Przy zakupie używanego trzeba tylko na to uważać. Resztę można tanio i szybko naprawić.
~Radziu radstein13@o2.pl
Hatchback 1.3 i 73KM 54kW
w dobrym stanie można kupić za ok. 2000 - 2500, choć ceny dochodzą do 4000zł. ja swój sprzedaję i idzie to dość ciężko, gdyż marka jest niedoceniona a poza tym jest wiele aut niezadbanych, gdzie 50 % objętości to rdza :)
~jozwa@hoga.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Swietnie - auto za 23000 na poziomie innych z wyzszej polki cenowej (ok 30000). Dla ludzi, ktorzy cenia przede wszystkim dobry silnik i osiagi auta a przy tym niskie zuzycie paliwa to idealny samochod za takie pieniadze.
~zadowolony driver
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Na pewno warte uwagi a wszelka konkurencja typu peugeoty citroeny i fiaty zostają z tyłu z tego segmentu. Proponuje kupić wersje GLXI czyli z el.szyby ,el antena i co ważne wspomaganie kierownicy.
~robert2212@wp.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
5 tyś za takie autko wart było dać mimo wymiany łożysk. Matiz wychodził 3,5 tyś więcej. Za te pieniądze można dostać autko z większym przebiegiem ale dużo bogaciej wyposażone.
~tegas
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
sa problemy ze sprzedaza byla okazja focusa i przepadla teraz civic full opcja i co zjechałem cenę z 7300 na 6300 stan dobry auta i nie ma zbytnio zainteresowania kupna

Usterki Kia Pride

Kia Pride – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jan
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Jak na koreańczyka, ceny częśći zamiennych (filtry, klocki,okładziny hamulcowe,łożyska) bardzo przyzwoite, gdyby jeszcze to palowo było tańsze!.