Oceny Kia Rio I Kombi 1.3 i 75KM 55kW 2000-2002

Kia Rio I Kombi 1.3 i 75KM 55kW 2000-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Rio I Kombi 1.3 i 75KM 55kW 2000-2002

~Mikele
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Ogólnie autko super, silnik Mazdy nigdy nie zawiódł, jedyne problemy to dosyć drogi serwis i trochę kiepskie wyposażenie, szczególnie jeżeli chodzi o elektrykę. Mimo samych zalet jednak nie kupiłbym tego auta jeszcze raz,bo po prostu mi się nie podoba.
~Andrzej
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Witam. Odnośnie wczesniejszego posta to tez miałem taki przypadek jadąc w długa trasę że samochód zwalniał niereagował na pedał gazu i takze w moim przypadku musialem sie zatrzymac aby jechac dalej. U mechanika powiedziano mi że sa stare kable do świec i żebym je wymienił, ale gdy zacząłem oglądać świece okazało się że jedna była niedokręcona;) Po usunięciu tej \"usterki\" chodziła pięknie. Pozdrawiam
~nemo
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
niedrogie bezawaryjne auto nie do dalekich podróży,ale do codziennych zmagań,na zewnątrz ok,w środku nie da się ukryć,korea,jednak wszystko pod rękom.przejechałem nim 50 tys,wymieniłem klocki z przodu i tyle,narazie chodzi bez problemów
3,4
~kysu@interia.pl
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Gdyby nie felerne tylne amortyzatory, niskiej jakosci pompa wspomagania kierownicy i uszczelnienie walka rozrzadu... bylo by bardzo dobrze ...ale kazde autko ma "swoja urode"... ogolnie jestem zadowolony.
3,5
~konic@interia.pl
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Jak za ta cene to super ale trzeba sie pogodzic z tym ze czasami bedzie denerwowala swoimi malymi niedorobkami. Prowadzi sie swietnie w trasie ,do miasta wbrew pozorom nadaje sie calkiem dobrze (oprocz spalania) , silnik troche maly ale calkiem zrywny.
2,9
~Maway@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Poza wszystkimi wadami ktore wypisalem autko prowadzi sie bardzo dobrze, moglby miec troszke wiecej mocy ale za takie pieniadze jest OK. Tragiczy dostep do czesci oraz brak wyszkolonego personelu technicznego (co najmniej w Warszawie) oszalamiajace ceny przegladów.
3,2
~andrzej
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
15.000 tys przejechane po 1 roku - wymiana oleju ze względu na metaliczny dźwięk silnika (tak stwierdzono w serwisie olsztyn) poza tym dużo spala, w trasie jak na tą klasę sprawdza się OK, ładnie się prezentuje, wyrwałem go z salonu za 33.400 zł - nowy za tą cenę to okazja i innego bym nie kupił (chodzi o cenę)
3,4
~Zawiedziony
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Malo miejsca z tylu za fotelem kierowcy,puste miejsce na klimatyzacje,slaby zderzak przedni w razie zderzenia nie daja szans na male szkody! Sprobujcie kupuc klamke,korbke i inne plastikowe duperelki,ktore latwo sie lamia.NIE OSIAGALNE!! SERWIS BEZNADZIEJNY,BRAK CZESCI ZAMIENNYCH,DROGIE PRZEGLADY GWARANCYJNE!!! ODRADZAM TO AUTO MIMO NISKIEJ CENY!!
4,1
~Piotr
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Jeśli dorwiecie nie zardzywiały egzemplarz i nie szukacie sztucznego prestiżu to warto. Można kupić "prestiż" albo spokój. To auto to spokój.
~Marcel
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Jest to mój pierwszy samochód, dostałem go od taty, który kupił go nowy w 2001 roku w Polskim salonie. Samochód jest tani w utrzymaniu, mało pali, a jak na 1.3 to ma nawet trochę mocy.
Kia Rio I Kombi