Lista ocen Kia Rio I Kombi 1.3 i 75KM 55kW 2000-2002 (50)

~juser
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
elastyczność po prostu mega... chyba największy plus tego auta. (Silnik)
3,4
~Paweł
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Komfort niski, ale auto dość ekonomiczne i pojemne.
~PiotrekFiSiO
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Silnik naprawdę bardzo elastyczny. Możemy podróżować bez konieczności wachlowania drążkiem zmiany biegów, gdyż przy 50 km/h nie zadusimy auta, jak również aby przyśpieszyć z tej prędkości nie musimy wykonywać żadnej redukcji. (Silnik)
~ciupa kabra
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
bardzo dobrze małe porazki ma kazdy koncern moto a uto przejechało bez ustereczek 67 tys na lpg tanie wygodne i ekonomiczne
~Marcel
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Jest to mój pierwszy samochód, dostałem go od taty, który kupił go nowy w 2001 roku w Polskim salonie. Samochód jest tani w utrzymaniu, mało pali, a jak na 1.3 to ma nawet trochę mocy.
~Krystian
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Minusem jest to ze nie ma klimy:) hehehe a tak to piatka z plusem . Naprawde polecam.
~Krakers
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
w sumie jestem zadowolony z zakupu tego samochodu i jeśli miałbym kupić jeszcze raz to było by też Rio, szczególnie że w 2003 roku poprawiony model :-)
~Mikele
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Ogólnie autko super, silnik Mazdy nigdy nie zawiódł, jedyne problemy to dosyć drogi serwis i trochę kiepskie wyposażenie, szczególnie jeżeli chodzi o elektrykę. Mimo samych zalet jednak nie kupiłbym tego auta jeszcze raz,bo po prostu mi się nie podoba.
~wrtrader@wp.pl
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
jestem zadowolony, że poznałem tą markę samochodów
3,5
~konic@interia.pl
Kombi 1.3 i 75KM 55kW
Jak za ta cene to super ale trzeba sie pogodzic z tym ze czasami bedzie denerwowala swoimi malymi niedorobkami. Prowadzi sie swietnie w trasie ,do miasta wbrew pozorom nadaje sie calkiem dobrze (oprocz spalania) , silnik troche maly ale calkiem zrywny.
Kia Rio I Kombi