Oceny Kia Rio I Kombi 1.3 i 82KM 60kW 2002-2005

Kia Rio I Kombi 1.3 i 82KM 60kW 2002-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Rio I Kombi 1.3 i 82KM 60kW 2002-2005

~DewREW
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
nic nie zaskoczylo bo wszystkiego sie spodziewalem, dobrze sprawdzilem autko przez zakupem jak i slabe punkty tego modelu. wszystko sie potwierdza, czyli.. tragedii nie ma. Zmieniłem olej w skrzyni, wymieniłem kable i świece, wymieniłem wentylator chłodnicy, wymieniłem chłodnice klimy bo sobie uszkodziłem rurke, wymieniłem zarówki panelu na led, dach zaklejony przez 1 wlasciciela wiec wody w bagazniku brak, gaz zalozony. jest dobrze. narazie...
3,8
~jacekmarek7@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Naprawdę w takim pięcioletnim stosunku jakości do kosztów eksploatacji jest fajnie. Najważniejsze że to auto po prostu jeździ. Nie trzeba go zmuszać, zachęcać, czarować ono zawsze gotowe jest do jazdy. Jak kto dba tak ma, ale raczej jest to model trudny do zajechania. Prędzej się rozleci nadbudowa, bo zgnije - materiały są faktycznie łokropnie uległe korozji. Ale części blacharskie tanie. Ja po dzwonku kupiłem oryginały w kolorze i tylko...
~Dzordz
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Całokształt patrząc na cenę i nie oczekując od auta zbyt dużo kształtuje się bardzo dobrze. Auto jeździ. Raczej się nie psuje a nawet jak się zepsuje to to koszt naprawy nie jest przecież duży. Silnik 1.3 ten 82 konny jest \"akurat\" dla osoby, która nie potrzebuje dynamiki. Jednakże jeżeli zamierzamy jeździć z kilkoma osobami i jakimiś bagażami wygląda na to, że silnik 1.5 sprawował by się wydajniej. Jest wiele Kijanek Rio które rdzewieją....
~WM
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Auto nie do zajechania, w domku od nowości (saloNÓWKA), przez cały okres nie miała większych awarii, raczej normalne sprawy eksploatacyjne, a tak to wsiadasz jedziesz i tyle, fakt mogłoby być więcej miejsca w środku, ale kupujesz budżetowca, wiem z doświadczenia że nawet rodzina 2+2 pojedzie na wakacje i wróci ;)
3,5
~jacekmarek7
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
To moja trzecia opinia o tym aucie - tym razem po 60 tysiącach km. Auto bdb dla praktycznych, którzy nie szukają gadżetów tylko skutecznego środka transportu. Mieści się naprawdę dużo - wielki bagażnik, podróżuje wbrew wszystkiemu przyzwoicie,a że to samochód z poprzedniej epoki, to trzeba mieć na uwadze gdy się go kupuje. Porównywany gabarytami z Fabią. Komfort oczywiście gorszy, ale niezawodność, myślę większa.
~piotrch
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
ogólnie bardzo dobrze,troch mało miejsca dla podróżujących kosztem bagażnika,chcę zmienić na większy choć żona twierdzi,ze to auto bardzo dobre na miasto w części podzielam lecz tylko jak mam odsunięty fotel do końca.
3,3
~jacekmarek&@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
pomimo niskich ocen jakie dałem, auto jest sympatyczne. Ja mam beżową tapicerkę, więc auto wyglada na lepsze niż jest w rzeczywistości. Duzy jest bagażnik choć niski ale ma podobno tyle co w fabii litrów pojemności
~igero@wp.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Sympatyczne autko. Jeżdzi, działa i sie niepsuje. Niezawiodlo mnie nigdy na trasie, a to dla mnie najważniejsze. Jezeli chcesz luksusu, to moze niekoniecznie, ale jezeli podchodzisz do sprawy bardziej pragmatycznie, napewno bedziesz zadowolony z tego wyboru.
~DONSTEF
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Fajne autko. Szkoda tylko, że na koreańskie samochody patrzy się z pod byka. Bo tak szczerze - Kia Rio to bardzo dobry samochód w takim roczniku i za niską cenę. Fakt, że odbiega czasem wykończeniem wnętrza... i innymi rzeczami.. ale wszystko kosztem ceny.. Miałem wybór: albo 10-letni Passat kombi z 230 tyś km - labo - Kia Rio 3-letnia z 1,6 tyś km na liczniku, Wybrałem KIA!!!
~meniu2@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Samochód ma ładną sylwetkę. Gdziekolwiek jestem wzbudza zainteresowanie.Mnie się bardzo podoba. A usterki mają też niby te lepsze i bardziej znane marki. Syn w swoim Citroenie C3 wymieniał układ jezdny z przodu.
Kia Rio I Kombi