Lista ocen Kia Rio I (96) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekmarek7@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
dla kierowcy jak sobie ustawi, ja lubie ciasno i przytulnie. Z przodu generalnie ok, ale z tyłu jak pierwszy rząd lubi duzo miejsca to ciasno z miejscem na nogi. Ale dojeżdżamy do pracy w 4 lub 5 osób po 100 km w jedną str. i jakoś nie ma skarg. Przestrzeń w bagazniku pomimo wożonej dojazdówki, mieści wszystko co potrzebuje a woże zawsze za duzo! i nie jeździmy poobkładani bagazami jak to drzewiej bywało.
~jacekmarek&@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Z przodu dobrze, choć siedzi sie nisko. folele wygodne miekkie, dla kierowcy bonus w postaci lęźwiowej regulacji. Z tyłu mało miejsca na nogi choc jak sie nie rozpychać, można całkiem wygodnie we czwórke podróżować. ja kupiłem to auto z mysla o powiększającej się rodzinie. Zatem mojemu dziecku długo nie będzie za ciasno z tyłu:)
~jacekmarek&
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Z przodu ok, z tyłu dla dzieci bdb,dla dorosłych też pod warunkiem kompromisu pasażerów pierwszego i drugiego rzędu. Zauważyłem po obkopanych plastikach przy drzwiach, że się chyba niewygodnie wysiada z tyłu, ale to tylko podejrzenia:)
~Dzordz
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu nic Kiji Rio-De-Janeiro nie brakuje. Przy maksymalnym wyłożeniu foteli z przodu oczywiście pasażerowie z tyłu będą mieli problemy z egzystencją z tyłu ... no ale cóż. To nie jest bus.
~jacekmarek7
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Auto jest małe, siedziska krótkie, w drugim rzędzie siedzeń ciasne miejsce na nogi, ale... Dojeżdżam w pięciu chłopa do pracy po sto km w jedną stronę i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
~wisniewski.hubert@wp.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Wystarczająca dla faceta 191cm, full miejsca jak na klasę compact, w porównaniu do np Focusa, którego też mamy naprawdę nie ma różnicy. Bagażnik w Rio - rewelacja, doskonale chodzi roleta.
~duszek@zrit.katowice.tpsa.pl
Kombi 1.5 i 16V 108KM 79kW
Otwarta przestrzeń bagażnika to duży atur tego auta, ogónie dużo miejsca, schowki-OK,ale konfort plus materiały mogłyby być z tego wieku- brak wyprofilowanych, regulowaqnych foteli i kolumny kierownicy.
~JarKo.
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
W tej klasie całkiem nieźle - z przodu wystarczająco, z tyłu trochę mało miejsca dla doroslych. Na szerokość - może być dla 3 osób ale nie zimą i na nie za długie trasy (do 100km).
~mairon@wroclaw
Sedan 1.3 i 75KM 55kW
przod ok,tyl dla 2 doroslycz na5,dla 3 w miare,kufer pojemny ale bardzo brak mozliwosci podnoszenia siedziska tyln. siedzenia-byla by plaska powdloga bagaznika po zlozeniu siedzen
~Hubert / hw1975@wp.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Duży samochód, dużo miejsca, bardzo wygodne fotele dla kierowcy i pasażera (podłokietnik jako opcja - warto dokupić, idealnie się sprawdza w wakacyjnych podróżach)