Oceny Kia Rio II Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010

Najnowsze oceny Kia Rio II Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010

3,8
~Arek
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
To auto da się lubić. Sylwetka i wygląd wnętrza są ok. Na plus mocny silnik, wyciszenie i sporo drobiazgów jak świetne podwójne uszczelki w drzwiach, schowki, dodatkowe lampki (także w bagażniku). Na minus skrzynia biegów trochę toporna, kiepski układ kierowniczy i trochę za sztywne zawieszenie (fajnie w zakrętach, gorzej na dziurach). Pomimo wad polubiłem to auto i chyba nim troszkę pojeżdzę.
~Albert
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Daję tylko 4 gdyż denerwują mnie stuki w tylnym zawieszeniu podczas jazdy po nierównościach. To chyba przypadłość wszystkich koreańczyków. To samo jest np. w dużej Leganzie czy kompaktowym Lacetti. Poza tym znów np. na bruku słychać lekkie szumy, zgrzyty (nie wiem jak to nazwać) z prawej strony deski rozdzielczej. Jeden wyeliminowałem sam. Był to mały luzik w otworze zamocowania gratisowego radia CD. Może z czasem znajdę pozostałe żródła hałasu.
~Przemo
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Kia próbuje zmienić wizerunek samochodu o słabej jakości. Tym modelem doskonale się to jej udaje. Bardzo dobry samochód. Jeśli komus zależy na zaoszczędzeniu kilku tysięcy złotych to biegiem do salonu Kii. Jeden z najlepszych samochodów w klasie.
~eskadra2@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
w porównaniu z UNO 0.9l(poprzedni samochód) jest super, myślę że nawet jest leprzy od małych niemców(zbyt drogie, z małymi silnikami, w podstawowych wyposażeniach strasznie ubogie), plastiki mimo, że są twarde nie trzeszczą i są dobrze spasowane(może nawet lepiej jak w legędzie GOLFIE V generacji-kiedyś bardzo chciałem go mieć, a teraz po przeczytaniu kilku jego testów uważam że zszedł na psy-i te ceny), cieszę się że kupiłem RIO II, polecam
~KIa jest ok
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Dla mnie super kształt mi się podoba ,po przesiadce z ałdi nie widzę dużej różnic
~ammk79
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
przyjemność z jazdy niewypowiedziana,dobre materiały i dobre spasowanie
4,1
~andrzejml@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Przy tak małym przebiegu trudno mi coś więcej powiedzieć. W każdym razie to moje 10 auto, i mam wrażenie najlepsze za w sumie niewielkie pieniądze ( stosunkowo).
3,6
~ZANIEPOKOJONY WARSZAWIAK
SZUKAM POMOCY POD KĄTEM DOBREGO SERWISU KTÓRY USUNIE OPISANĄ USTERKĘ
~jeglet@op.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
KIA RIO III wyraźna poprawa jakości wykonania samochodu w stosunku do poprzednich modeli ( jeździłem przez 7 lat KIA SHUMA).
~Dominik B.
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Dla mnie (jeszcze dość młody, bez dzieci, lubiący jeździć i muszący trochę czasu spędzać za "kółkiem" - praca) SUPER!
Kia Rio II Hatchback 5d