Lista ocen Kia Rio II Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Albert
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Kia musi coś zrobić ze wstecznym. Rzadko kiedy udaje mi się za pierwszym razem "wcisnąć" wsteczny. Biegi do przodu wchodzą w miarę przyzwoicie, choć do Hondy jeszcze kawał drogi. Synchronizacja silnika ze skrzynią mi osobiście nie odpowiada. Niskie biegi (szczególnie 2) są prawie sportowe. Ja jeszcze do dziś nie mogę przyzwyczaić się do ich zrywności.
~KIa jest ok
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Po sprowadzeniu mi zmieniane sprzęgło i nie wiem czy tak fabryczni jest ale ruszani z jedynki to często po piskach potem już ok ... i najlepsze drążek od zmiany biegow ze jest długi i przez to fajnie i łatwo sie zmieniabiegi dal mine rewelacja
~Arek
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Skrzynia choć precyzyjna i raczej nie chaczy to jest średnio. Przełożenia troszkę za krótkie, a ruchy lewarkiem zbyt długie. Wpływa to na czas zmiany biegu, zwłaszcza że sprzęgło bierze wysoko.
~wrublik
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Wszysko dział jak należy, choć piątka mogła by być inaczej zestopniowana - najlepiej sie zachowuje w przedziale 110 - 160
~saar
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
trochę trzeba dokładnie przylożyć się do zmiany na wsteczny, ale reszta - bez zarzutu
~Przemo
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Trochę denerwujący wsteczny. Trzeba go dość mocno wbić żeby wszedł. Reszta bez zarzutów.
~PAWEŁEK..
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
skrzynia wchodzi lekko, jest dośc miękka, bez problemów wsteczny...miło sie zmienia biegi..
~Docent
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jedynie bieg wsteczny nie wchodzi gładko, trzeba mieć wprawę.
~pppp
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jedynka, dwójka, wsteczny haczy. Ogólnie wszystko chodzi bardzo topornie
~marynarz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 97KM 71kW
na poczatku czasami nie zawsze dobrze wchodzil bieg wsteczny
Kia Rio II Hatchback 5d